Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Věřím, že stále se najde hodně lidí, kteří právě tak velký telefon nechtějí a nepotřebují, pro mě je to třeba velmi nepraktické a vyhovuje mi i velikost iP4S. 5,5 palce displej mi přijde už rozežranost :-)

  Veľkosť péra sa neprejavuje na veľkosti telefónu, ale na jeho cene. Malé péro = drahý telefón.

  Veľkosť telefónu je o jeho využití. Kto chce hlavne telefonovať, ten potrebuje čo najmenší telefón. Naopak, kto chce telefón používať ako osobný komunikátor a telefónovať len občas, tomu sa hodí veľký displej.

  Som veľmi zvedavý ako to bude s aplikáciami, keď sa Apple j.be do nejakých blbých veľkých displejov…Škoda, že Steve zomrel, pomaly sa mi zdá, že historia sa opakuje a Apple bez Jobsa jednoducho bude robiť sra.ky ..

  pred 2 lety jsem dostal firemni note. Tak strasne velkej a nepraktickej telefon jsem v zivote nevidel. Tak mi ho po dlouhych recich vymenili za S3 sice uz mensi ale porad pro me zbytecne velky casto jsem ho musel nosit v ruce jako blazen. Uz s i5 mam problem ze mi obcas vypadava z kapsy. Ja nechci mit 10 telefonu ale jeden unverzalni co nebude vetsi nez i5(s)Pokud apple nebude vyrabet mensi telefony zustanu u stavajiciho a az nebude zbyti prejdu nerad na jinou platformu.

  Proboha ne! Jen ne tak hnusný a zbytečně odporně velký pádlo jako má Sámšunk!!! Chápu, že ten k tomu AndroShit rádobyOS musí nabídnout aspoň nějakou výhodu, ale proč Apple? Je to krávovina, která od Apple potenciální zákazníky spíš odežene… Fakt je, že Apple se v tomto ohledu fakt snaží… Designový „skvost“ zvaný iOS7 je toho důkazem… Doufám, že mi iP4 s iOS 6.1.3 vydrží ještě hooodně dlouho… Na iPadu budu muset udělat upgrade kvůli aplikacím, který potřebuju… Už teď bliju… :(

  A proč proboha ne? Vždyť je to jedno, ne? Ať si Apple vyrábí co uzná za vhodné, rozhodně jsou tam větší odborníci, než mi tady všichni dohromady. Pokud bude v budoucnu i velikostní alternativa k velikosti současné iP5, tak je mi to fakt jedno, jestli bude vyrábět Apple i pádlo velikosti iPadu.

  Osobně preferuji velikostně přijatelný telefon a k tomu velký iPad. Používám tuto kombinaci už od doby iPhonu 4 a prvního iPadu a naprostá spokojenost. S lehkým iPad Air mi Apple udělal velikou radost! Neměnil bych!

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.