Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  A hlavne ze sa tu všetcia bijú do pŕs aké je Apple dokonale a bezchybné a každý tretí článok je o nových problémoch s tým a s zas s tým druhým.. Ako nehovorím ze ostatný výrobcovia sú dokonalý ja len ze by bolo na mieste byt objektívny a dokázať priznať že toto a ono neni dokonale…

  Jak mi je dobre na SNOW LEOPARD, pockam az sa obajavi STABLE VERSION a potom snad uz konecne prejdem aj ja aby som nekazil statistiku. :) ;) :D.

  no, co jsem četl, tak při přechodu na 10.9 lidi doporučují čistou instalaci a nedělat obnovu z TM, ale jen nakopírovat data, nainstalovat aplikace a nastavit – sám jsem na 10.9 přecházel z 10.6.8 a to, co jsem napsal výše, platí na 1000% procent – po upgradu různé problémy, hlavně s výkonem a stabilitou, po čisté instalaci a aktuálně upgrade na 10.9.2 naprosto bez problémů, vše mi funguje :)

  poslední dobou je to fakt otřes. Jak OSX tak iOS. Ve Win základní věci poslední dobou běhali bez starostí. Až si říkám jestli bylo dobré přecházet. Naštěstí je OSX zatím jen hobby, ale člověk aby se bál aktualizovat na cokoliv.

  Osobně postupně přecházím zcela na OS X, Windows mě začínají pekelně štvát, mj. i kvůli aktualizacím – to, co předvádí MS s aktualizacemi Win7, je na pořádné vyhubování – za posledních 14 dnů jsem opravoval aspoň 5 PC, u kterých po windows update nastaly problémy typu nenabootuje, nedostane se na internet, zbořený user profil se ztrátou všech dat na ploše …

  Holt si nevyberem, ale jako dlouholetýmu IT šílencovi mi OS X funguje jako balzám na nervy, netvrdím, že je všechno skvělé, ale je fakt, že těch problémů mám s Macem méně, než s Windows :-)

  Jde to s Applem pekne z kopce. Nejprve podelaji mapy, pak iOS7, nasledne opravuji chyby v OSX tak, ze produkuji nove. A vse umocni clanky, kdy kazdy treti den se ukaze jedna fatalni bezpecnostni chyba. Asi je treba si sundat ruzove bryle. Apple je naprosto normalni spolecnost, jako Microsoft, Samsung, IBM, Lenovo… Vsude pracuji lidi a dalsi zpracovani filmu Jobs z Apple nabozenstvi neudela.

  aktualizace iTunes je taky super. Zmizela možnost volby celá obrazovka a sprasili i přepnutí z do minipřehrávače a zpět.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější