Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Naozaj si niekto mysli, ze sa manazment Applu stretne s FDA len kvoli tomu aby si potvrdil ze nepotrebuju ich povolenie?

  Navrhnem novy naramok-iWatch, kt. nebude ziadnym sposobom zasahovat do organizmu cloveka a urcite sa pojdem pytat FDA ci je to v poriadku:)

  Asi bych se začal zamýšlet nad tím, kolik informací Apple o člověku jako takovém (a nejen Apple) shromažďuje.

  Pozice, otisk prstu, NSA si napíchne libovolný iPhone jako video štěnici. Nově přibudou informace o zdravotním stavu, ideálně i analýza DNA.

  Nejsem si jist, zda chci dávat nějaké společnosti tyto údaje. Trocha offline světa by neuškodila.

  Myslim si ze je to zamnerne vypustena informace kvuly utlumu nadceni aby po predstaveni nnespadly akcie zas tak moc dolu. Myslym sy ze vecinu veci co apple chce do hodinek dat tam da ale urcite ne hned do prvni generace. Cim by asi nalakal pro koupy pristi rok. Ale plan na dalsi vyvoj mit musi hotovy uz ted.

  Parmon

  Asi budeš velmi důležitý člověk, že se obáváš o takové věci. Polož si otázku, kdo a hlavně jak by mohl ty tvé údaje zneužít?

  Neber to osobně, ale podle mé zkušenosti se o své otisky prstů, a další zde zmíněné osobní údaje obávají nejvíce Pepíci z Horní Dolní Lhoty, jejichž život se odehrává mezi stodolou a hospodou. Kdo by si asi tak pomohl zneužitím nebo schromažďováním takových údajů u takových lidí?

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější