Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Jojo, bootcamp je jen efi prostředek jak spustit boot winu. Počítač poběží tak, jak mu ovladače ve Winech dovolí. Já mám například nainstalované windows 8 na externím ssd disku bez bootcampu, s manuálně vytvořeným efi sektorem. Když chci hrát hru co není na mac, připojím disk a restartuju. Škoda že v článku není uvedeno o jakou verzi Mac Pro se jedná.

  Však on to říká i ve videu, že je to nový MacPro a že dělal unboxing v jiném jeho videu. Stroj je to teda pořádný. Divím se, že si každý kupuje obrazovky s takovými rámečky. Mě osobně by to dost vadilo.

  Nějak nesedí to rozlišení.
  Výkonově ten ten Mac nepočítá 6x 4K, jak se článek tváří. Ale pouze něco větší než 1x 4K. Jen na těch 6 monitorech degranuje jejich reálné rozlišení. Stačili mu k tomu rozlišení 6 monitorů s rozlišením 1600×1400. Což by neznělo tak úúúúžasně jako že Crysis jede na 6x monitorech s 4K rozlišením.
  Na 4K monitoru mít rozlišení 1600×1400 musí být pěkně na blití ten obraz, když jsou degradováné i poměry stran.

  no jo no jo … to spíš někdo blbě četl popis na YouTube, že? Nadpis se zdá být ještě správně. Ale v textu máte chybu. Nejde o 6x 4K monitory. Tak jak jste napsali v článku a nejde pochopit jinak. A tím pádem neuvádíte pravdu.

Vložte vlastní komentář

celý text