Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Neeeee :-)
  Další geniální a inovativní patent, ze kterého se posadí každý na prdel… Jednak s bezdrátovým nabíjením jdou s křížkem po funuse a potom zase patentují něco, co ještě nevyrobili.

  Tak patentovat něco co nevyrobili je normální. Přeci jenom při tak sledované společnosti a únicích informací by styl postavit a pak patentovat byl problematický, protože když by to měli postavené tak na základě úniků by si to někdo patentoval třeba před nima a pak by byli soudy a tak. Takto je to jednodušší. Napadlo mně že by to mohli časem skloubit s dotekovou vrstvou a použít jako myš nebo používat jako podložku pro myš. pak by se při ovládání počítače iWatch. Což by trochu spotřebě pomohlo, ale jen lidem co mají stolní počítač. k mac air by asi nikdo sebou podložku netahal :-)

  Pri bezdrôtovom nabíjaní je potrebné zabezpečiť, aby bola účinnosť čo najvyššia, skrátka aby sa blížila účinnosti klasických adaptérov. Toto sa dá jedine absolútne smerovým tokom energie, kedy je takmer všetka vyžiarená aj zachytená.

  Neverím však, že niečo podobné bude v blízkej budúcnosti možné realizovať pri splnení uvedených podmienok na väčšiu vzdialenosť ako 1 meter.

  Ideálnym riešením sa mi zdá podložka, ktorej celý povrch tvorí fotovoltaický panel a ktorý celý deň nabíja integrovanú batériu a večer po položení i-zariadenia dobíja toto zariadenie. Použiteľná aj kdekoľvek v teréne – viem si predstaviť formát A4 – otvárateľný a nositeľný ako nejaký notes či zošit.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.