Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Nenechajte sa vysmjat ked chcete format pre iTunes/apple Tv je iFlicks najlepsia volba nahodi vsetky metadata atd handbrake sa moze ist skrit nehovoriac o tom ze ma milion nastaveni ktore bezny clovek nepotrebuje a nevie co s nimi ..

    Asi nic pro mne, když si ani nemohu nastavit data rate či parametr prokládání. Umí to alespoň vložit do výsledného m4v/mp4 video vlastní titulky, které pak umí zobrazit ATV?

    Diky za paradní app. Použil jsem jí přesně jako je ve video tutorialu a funguje skvěle. Tak jako vždy použiji HandBrake pro konverzi a pridani titulku a v iFlicks poté dodělam Metadata a rovnou přidám do iTunes. Jediné co dělam je vymyzávam kometář ohledně IMBD a používám anglické info, artworky jsem taky použil spíš vlastní než doporučené, ale ušetří to spoustu času. navíc mám po update na iTunes 11.1.3 problém s úpravou metadat přes iTunes(kombinace Maverick, iTunes update a iTunes knihovny na NASce nedělá dobroty) a tohle vše řeší.

    takže můžu jen doporučit a vůbec bych neřešil či je Handbrake jepší nebo ne, prostě se řadí do sekvence aplikací, které používám k předělaní videa aby bylo apple-friendly. VLC-Jubler-Handbrake-iFlicks

Vložte vlastní komentář

celý text