Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Jestli vyjde větší iPad tak po něm taky hned skočím. Na nošení je malej iPad a velkej je na gauč, kde je větší lepší úplně na všechno od fotek přes video, web, kreslení i na hry.

  X.X

  psal jsem to už v předešlém článku o evoluci iPadů, tady je ten důvod:

  Já si už od počátku přeji konkurenta Wacomu, aspoň to trochu stlačí tý neůměrné ceny za jejich (Wacomácký) tablet, který navíc jest pouze „hloupým“ zobrazovadlem ve službách Mac, přál bych si něco víc profi, s možností více úrovní tlaku. Už samotný Wacom nabízí stylus pro iPad, který umí myslím 1024 úrovní tlaku. U pro verze se předpokládá lepší výkon, rozlišení a zhruba podobná výdrž i na úkor mírné amobility. Viz třeba Macbook Air vs. Macbook Pro. Ikdyž jsem těžký applista, od svých počátků věků jsem majitelem spousty appláckých „hraček“ jsem jejich fandou už od roku 1989, tak jedno se musí uznat, u Samsungu si ucvrnkávám z jejich Note 10 se stylusem, ale pořád vnímám o něco menší display, než bych si přál a navíc Google platforma není pro mne nic, po čem bych toužil.

  Prostě takový iPad Pro s 13“uhlopříčkou a displayem s dostačující hustotou rastru, jako ho má iPad Air a v kombinaci se Stylusem od Wacomu… a k tomu jedna z již existujících aplikací, jako jsou Sketch pro, který podporuje úrovně tlaků a hlavně v módu stylusu s vyšším rozlišením dotykové vrstvy… achjooo -_-

  Jinak hooodně mi cukaji nervy a peněženka po 128 Cellular iPad Air. Ale jak říkám, to „Air“ Apple nenazve jen tak, že je to lehčí, ale že to podle mne bude součástí jejich strategie, jak oddělit pro uživatele a consumer. Že posunou význam iPadu z Consumer produktu na ten další level, a to na nativního pracanta pro architekty, malíře, kreslíře, grafiky, fotografy a tak.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.