Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Jaro: myslel sem MacBook Air, vylil jsem na něj tak 2 deci, chvíli měl pivo po celé klávesnici. Vypnul sem ho, utřel, vyfénovala a byl hodinu u kamen, zapnul jsem ho funguje jako by se nic nestalo. Je ulepený a smrdí, některé klávesy se skoro nevrací…. Takže jsem ho zálohoval přes Time Machine a jde na vyčištění ke známému co se tím živí, doufám že si tím poradí, obvykle čistí staré stolní počítače od prachu

  Technický dotaz:

  Jak se mohu zbavit vyskakovací reklamy na tomto webu, která se mi zobrazuje přes monitor a to jak na PC, tak i pod iOS (iPad, iPhone) kde je to hotové neštěstí, protože mi zakryje přes display v podstatě celou stránku, zejména na mobilu je to vyloženě obtěžující.

  Děkuji.

  P.S: Obvyklá nastavení nepomáhají.

  S-myslel som ludi co daju za nezmysel tolko penazi aj ked to ide na dobru vec ale toho co to kupil zaujima ta konkretna vec co kupil…ale ty si sa musel ozvat taro

  Jaromir Miko:

  Pane Miko, krizek vypnuti na prave strane ale vubec neresi ten problem. Za prve reklamni okno nezmizi cele. Za druhe se zase cele otevre pri jakemkoliv prechodu na jinou stranku, clanek, cokoliv. A predevsim nejde efektivne odstranit bezezbytku, natozpak naporad. Dale trefit se na onen krizek napr. na iPhonu je vicemene nemozne, jak je titerny, takze zpravidla pokusem o zavreni vyskakovaci reklamy jsem naopak presmerovan na jeji obsah.

  Takze jak tedy?

  Pane vážený Romane Zavřeli:

  Takže: Pokud Zazoomuji na iPhone 5 s iOS7, tak křížek vypnutí baneru ODJEDE mimo plochu displeje doprava, reklamní baner se totiž trvale CENTRUJE do středu displeje, takže jej NEVYPNU, ani kdybych se rozkrájel :-) Není nad to si to prostě vyzkoušet. Že. Prostě vemte ten telefon do ruky „kua fix“, zkuste to sám a přestaňte se do mě navážet. OK?
  —-
  Dále:

  Právě jsem otevřel na Firefoxu, na PC v své kanceláři, vyskočil baner, kliknu na křížek, ten ale nezmizel a baner zůstane celý jak byl. Už ale zcela bez křížku. A nejde s tím udělat nic. Až po přechodu na jiný článek se konečně „sroloval“ do výchozího okna v pravo dole. Pravděpodobně Vám to funguje „správně“ jen na některých verzích prohlížečů. Prostě to nemáte dobře „napsané“, pokud to nefunguje správně „všude“.

  Co se týče zoom na iOS: Zas tak vtipný nejste. Samozřejmě, že ZOOM znám. Používám iOS už 5 let, takovéhle obstrukce s vyskakovací reklamou jsou však pro mě víceméně novinka a bohužel nejsou obvyklé ani u jiných webů, v tomhle případě jste spíš raritou. To nebývalo a děsím se toho, kam až to dojde, proptože je to Vaše práce (vaše programování webu).

  Očekávám, že závěr bude něco ve stylu: „Pokud se Vám to nelíbí, tak sem nechoďte“ … nebo se pletu?

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.