Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Dnešní mládež: nic neumím, nic jsem v životě nedokázal, tak alespoň něco zničím a natočím se u toho!

  Ach jo, kam ten svět spěje. Pak se nemůžu divit, že mi nějakej takovej zmrd obejde auto klíčem, protože na uato za 2 mega nikdy nevydělá. Lidi dnes nemají úctu před ničím a ničeho si neváží.
  Když takovém retardovi flusnu devítkou do ksichtu, tak mi ještě zavřou, protože tahle přehnaně humání společnost chrání kdejakého krypla a jeho právo na život staví nad jakékoli jiné lidské hodnoty společného soužití.

  Kouknu tady na dvě videa (tohle a unboxing PS4) a zkazí mi to den, když si uvědomím co se mnou sdílí tuhle planetu.

  Suhlas. Problem vidim aj v tom, ze ostatni (aj spravodajske servery) namiesto toho aby to ignorovali – este z toho tazia. Keby to ignorovali, nikto by to nerobil.
  Ja sam som klikol na clanok iba preto, ze ci sa nahodou nedozviem, ze niekde zhorel iphone nahodou. Ako nahle som uvidel obrazok ani som video nezapol a nebyt Tvojho komentara uz je okno tou to spravou zabudnute a zavrete.

  Nechápu tyto videa, které nemají žádný smysl. Jen se ukazuje, jak je dnes hodnota lidské práce a peněz hlavně u mladých lidí na úrovni typu „vše dostanu a nic pro to nemusím udělat“

  Borivas:

  přesně tak jak píšeš! Dorůstá generace dětí podnikatelů z 90tých let, která už vyrůstala v dostatku všeho (mluvím o ČR) a podle toho to vypadá. Když vidím jak se k sobě dnes chová mládež a jak se chová k okolí, bez jakékoli úcty nebo respektu, je mi z toho smutno.

  Vyrůstal jsem ještě za totality a mělo to tenkrát něco do sebe (pozor, nejsem volič KSČM a tento režim neschvaluji). Naše rodiče měli všichni tenkrát přibližně stejné hov.o, takže jsme byli jako děti ušetřeni toho, že bychom mezi sebou dělali sociální rozdíly a paktovali se do party podle toho, čí tatínek je podnikatel, kdo má značkové hadry nebo kdo má jaký mobil. Tenkrát jsme měli všichni stejné červené trenýrky, bílé tílko a boty „Jarmily“, lítali jsme venku a kopali do mičudy. Nikdo nijak zásadně nevybočoval. Když vidím dnešní děti jak se navzájem titulují „ty socko“, je mi z toho na blití.

  Jen ještě doplním, že tu nebrečím nad ošklivým kapitalismem, jako nějaký zhrzený sociálně slabý člověk. Naopak jsem dobře zajištěný, ale až budu mít děti, budou si muset vše zasloužit a mít v životě výsledky. Mne taky nikdo nedal nic zadarmo, a na to jak se mám dnes, jsem se hodně nadřel.

Vložte vlastní komentář

celý text