Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Manželka mě na tento problém zrovna nedávno upozornila u jejího iPhone 5C. Divil jsem se, ale řekl jsem si, že je to holt plasťák tak co od toho chceme. :) Reklamovat nebudeme, to je úplně zbytečný.

  Mě tohle dělal 4ka. Myslím si, že to vůbec nesouvisí s pádem telefonu. Myslím, že to je baterkou. Baterka iPhonu je obalena takovým jakoby „igelitovým“ pouzdrem a myslím, že se časem ten obal vlivem zahřívání baterky odlepil a vytvořil mezi baterkou mezeru. Když pak na telefon zatlačíte, obal se k baterce přitiskne, ale když na telefon přestanete tlačit, zase se obal odlepí a vytvoří mezeru. ….ale je to můj laický názor.

  peto7532159: Jasně a právě o to jde, jelikož se článek jmenuje „iPhone 5s a iPhone 5c trápí vrzání, které se ozývá při stlačení displeje“ a na videu je iPhone 5 :-)

  Ten problém sa ale týka aj 5S. Mňa trápi ten problém a dnes sa ho chystám ísť reklamovať. Video na 5S zatiaľ na yutube nieje a nechcelo sa mi ho točiť. Podotýkam ešte, že u každého telefónu je to vŕzganie inde a nie len na ľavom boku. Často píšu aj o pravom hornom rohu.

  Taky mam doma i jednu 4ku, ktera tohle dela v hornim rohu. 5ka je v klidu.
  A nebrblejte tady do videa ze to je 5ka a ne 5s/c o kterych je clanek. Video na YT ocividne s 5s neni, tak je tady tohle pro ilustraci ;)

  tak vrzganie za 17 000 by nastvalo kazdeho,
  inak som zvedavy co povie Phill Schiller, minuly rok povedal ze to ze sa iphone 5 poskriabe je normalne, a tak je tu dnes space gray iphone 5s :D cim to asi bude

  pri iphone 4 boli zakaznici ti sprosti a nevedeli drzat mobil tak aby nepadol hovor tak sa zacali predavat puzdra :D

  pri 5S mozno povie Phill ze je to ok :D

  X.X – uz druha chyba :D
  1. zle baterky
  2. vrzganie

  ako stale hovorim nejlepsie je kupovat novy iphone polroka po vydani, ked su uz nove serie kde su odstranene chyby

  Všimol som si to asi po trištvrte roku na mojej 5-ke a pokiaľ viem, nieje to nejaká novinka, ale robia to aj staršie modely, je to zrejme nejká dlhoročný chybička, ktorú si viac než polovica užívateľouv ani za dobu čo iPhone budú používať vôbec nevšimnú…

  To choze: souhlas, já jsem byl dvakrát vyměnit iPhone 5 právě kvůli pukání displeje, třetí iPhone to dělá méně, ale také, už to řešit nemíním. Jen mi jako dlouholetému uživateli Apple opravdu připadá, že kvalita jde dolů. To není výzva k souboji, pouze názor.

  RZ : Podle tvého nadpisu by si každý člově vydedukoval, že to postihuje všechny. Nadpis to sám o sobě jasně tvrdí, tak se pak nediv, že tady máš pak tyhle komentáře…

  Ja mám zas problém s power tlačítkom na 5s , ktoré hrká..dosť je to otravné pri volaní počas chôdze a na 5 mi zas niečo hrká pri šuflíku na sim kartu, proste celé zle..

  Jen mi nejde moc na rozum proč na odkazu přímo na diskuze u Applu vyjede problém s Iphonem 5 z roku 2012? Myslím si, že jako horká novinka jako je 5S a 5C, že je nejvíc sledovaným mobilem a na forech by bylo podle mého názorů více připomínek na vrzání. Když psát článek tak dávat aktuální věci ;) A nechce se mi věřit, že zrovna jsem dáte jak už někdo napsal pro ilustraci problémy z 5:)A o vrzání se člověk dozví jen v tomto článku :) A navíc to nechápu když Vám bude vrzat například Z1 v jejím případě i čvachtat, že to tak bude rozmázavané téma a shazování výrobku ;)a když to člověk vezme Ip je tak o 1000kč dražší :) hlavvně iphone není pro malé děti, kterým něco nejde podle jejich představ a hned s mobilem hází;)nejsem zastánce Iphonu ani něčeho jinýho jen už mě štve to věčné shazování všeho:) Chtěl bych vidět vás kdo by vymyslel mobil za rok s otiskama prstů, které podotíkám super funguje lae jak už bývá takové mobily nejsou podle mě 100% aby výrobek byl 100% tak to nejde udělat ze dne na den ;)ode mě má apple + že vyjde s 2 mobilama + ipad a kdo ví co ještě :)

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.