Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Jako je to v celku logické. Ale je to asi jak kdybych šel reklamovat pravou botu a levou si odnesl dom, že v ní chci chodit. Ukamenujte mě, ale nemyslím si, že je to nějak zlé co by člověk nepřežil.

  tak toto je cesta vzad, apple mal doteraz dobry servis, a vdaka apple care sa to len zhorsi, ti co maju zakladnu zaruku budu obmedzovani :(

  ak ludia potrebuju mobil pre pracu zozenu mozno iny, ale ak niekto robi na macbooku stale a potrebuje ho pre svoju pracu tak bude strateny

  ked uz zavadzaju nove obmedzenia do praxe, mohli by zaviest aj jeden sk onlinestore aby sa to vyvazilo :D

  Připadáte mi jako Řekové. Takto to běží normálně u většiny, to že se Apple teď zařadí k ostatním je sice zvláštní, když už nasadil nějaký standard, ale co můžete udělat? Koupit si službu jako ostatní.

  @parmon
  To už není pravda, Apple sice nemá lowcost modely, ale pokud bereme v úvahu mašiny ve stejné cenové kategorii tak je v podstatě nejlepší cena/výkon. (v podnikové sféře)

  Může se to zdát celkem nemilé, ale ta situace, kdy musím v servise stroj, přičemž se mi poškodilo něco na periferii, je pomerně zřídkavá. Čeho se týká? Právě jen adaptéru, u telefonu pak sluchátek. Ta má však nemalá část lidí jiná než právě ta od Apple, a navíc já mám například v šuplíku celou sbírku sluchátek, samozřejmě nerozbalených. Napájení dtto. – několik adaptérů, několik kabelů. Takže to až tak fatální změna není. Není to persekuce uživatelů… třeba přibyl druhý stupeň kontroly zařízení před opravou, případně se vyskytují kombinace chyb. Takže hlavu vzhůru. ;)

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější