Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  pampepampepampe: Ja už mám cez pol giga stiahnuté a stále mi to ide. Snáď aktualizujem na prvý krát. To by bol fajn deň. Dnes mi prišiel iPhone 5S 32GB a ak aktualizujem aj Mac zadarmo na prvý krát, tak to bude úspešné zavŕšenie dnešného pekného dňa :) :) :)

  Tak já mám staženo a nainstalováno. Ta citlivost touchpadu je ještě lepší. A celkově safari mile překvapilo. Jednoduše perfekt. Baterie hlásí výdrž přes 12 hodin.

  Marcus: Jablíčko>Aktualizace softvéru naistaluje asistenta (2,4MB). Pak v App Store se aktualizace hned neobjevila, až po zadání „maverick“ do vyhledávací políčka. Osobně zatím neinstaluju.

  To Mateo: čistou instalaci provedeš tak, že si stáhneš instalační balík klasicky přes App Store, avšak poté nespustíš instalaci, ale ani nezrušíš. Vyhledáš na disku stažený balík, myslím, že bude v aplikacích, pravým tlačítkem klikneš a zadáš Zobrazit obsah balíku a najdeš v něm instalační dmg, které si zkopíruješ jinam. Poté to dmg přes diskovou utilitu zavedeš jako instalační disk nebo spíše USB. Pak jen vyměň hdd a nabootuj z usb. Já si plánuju instalační disk také udělat, protože se mi to nechce do všech těch maců co používám stahovat zvlášť. :).

  Vyzerá to, že systém je prerobený kompletne. Nové aplikácie MAPS a iBOOKS, aktualizácia iWork a iLife a napriek tomu mi všetko zaberá na disku o cca 4.5GB menej ako v ML.

  iLife, iWork – info.
  Keď si aktualizujete tieto balíky, tak nezabudnite skočiť do Aplikácií a skontrolovať stav. Mne tam totiž po aktualizácii týchto balíkov zostali staré verzie programov z balíka iWork a iMovie. Tie staré som jednoducho odstránil.

  ta vydrz baterie je neskutocna, aktualne mi to na 13″ macbooku air s haswellom ukazuje 20 hodin vydrze a to je aktualny stav baterie 96%, aj keby to vydrzalo realne iba 15 hodin tak je to parada.

  Po upgrade na Mavericks:
  Macbook – bez problému.
  iMac po updatu fungoval, ráno už nechtěl naskočit. Pomohlo vymazání parametric RAM.(Cmd+Alt+P+R enchat dvakrát zahrát). PROBLÉM ovšem je, že nemohu přijít na to, aby chodila čísla na klávesnici (numeric pad).
  Nefunguje firemní software ke scanneru Epson V, okamžitě spadne.

  Lubomír: přesně!!!! vůbec to nechápu ….. třeba to je jen nějakej fake systémovej ale nakonec ti tech sedm dá … PRAM jsem zkoušel taky a nic … zkusim to změřit ručně.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.