Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Veľa ľudí váhalo či prejsť na vyššiu verziu OS X z 10.6. 10.7 a teraz prejdu všetci bezplatne na 10.9. Myslím že toto vydarený krok od Applu a to porovnanie s WIN 8 za 199 eur :D :D :D dali im to vyžrať. Rovnako ako Office 365 za 99 eur ročne a iWork zadarmo :D dnes to dali chlapci z Applu

    Re: Marcel0007 jednoznačne má pravdu. Zámer bol však určite aj iný a to zjednotiť OSX na počítačoch pretože sám som jeden z tých ktorý bude upgrade robiť zo Snow Leoparda jednoducho mi predtým nechýbali, ale teraz uz prejdem dokonca roka. Počkáme ako vždy na prvé nedostatky a potom uz nie je co riešiť.

    Tak ja si myslim, ze je to jedno. Kto ma rad win, ten kvoli 199$ neprejde na inu platformu :-) vyslo by ho to ovela viac.
    Ale ja som presiel kvoli samotnemu win 8. Proste som mal x-krat chut vyhodit notebook s tym systemom von oknom. Tak som si povedal, ze da nebudem trapit :-), resp. ked zmena, nech je proadna.

    Caute, neskusali ste nahodou niekto nove mapy a zdielanie navigacie do iPhoneu?? Lebo ked dam zdielat tak mi neponukne moznost poslat na iPhone? Skusite to niekto please ci Vam to funguje?

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Více bleskovek

.