Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Osobne si myslím, že by to bola blbosť. Konkurovať Microsoftu? Načo?

  iPad je dokonalým tabletom práve kvôli tomu, že je to jeden kus a nie skladačka.
  Toto by bolo podľa mňa zbytočné. Podstata iPadu je predsa v tom, v jednoduchosti a takéto klávesnice na tabletoch považujem za prežitok a ešte to nabíjať a mať hrubšie a ťažšie zariadenie? To nie, ak je treba klásnicu na prácu, určite si nekúpim iPad ale MacBook Air, ktorý je takmer rovnako prenosný a určite prenosnejší ako by bol iPad s nabíjateľnou klávesnicou. Jedine že by sa napájala z baterky niekde v kĺbe ako klasické a nie cez Lightning ako sa píše v článku.

  Ale iPad toto nepotrebuje, nie dnes v dobe udomácnených a celkom prirodzených dotykových displejov.

  Majdy: souhlasím, navíc ohledně tabletů bych se od microsoftu neučil :-D. Ale zachovejme chladnou hlavu. Říkají že toho mají ještě hodně k pokrytí, ne že mají čím pokrývat :)

  Majdy:

  mne sa to zdá ako dobrý nápad, predsa len ipad mini má manšiu dotykovú plochu ako velky ipad, takze na dlhsie pisanie by som to uvital

  ak to nedajnu nic sa nestane, ale v praxi by sa mi to dost pacilo

  Jennybig:
  neviem ci este maju co skryvat, o tom uz dost pochybujem, skor je to myslene tak ze maju este dost produktov ktorymi pokryju trh a ohlasia ich zajtra

  Amnart:

  Dobrý nápad ak by sa písal rok 2008. Alebo v rádoch microsoftu, kde celkom buď nepochopili podstatu iPadu alebo len chceli ísť vlastnou cestou, ktorá ale nieje celkom najšťastnejšia (zatiaľ). Naviac o iPade mini sa nepíše, len o veľkom iPade a keby to aj na Mini bolo, ten cover by nebol väčší ako Mini, takže ani klávesnica by nebola väčšia a hlavne, iPad nieje nástroj na tvorbu, práve naopak.

  Takže stojím si za tým, že na časté písanie je vhodný MBA, ktorý je približne rovnako mobilný a potom na občasné písanie mať takúto klávesnicu a prenášať ju a nebodaj sa o ňu starať je maximálne neprektické, takže nevidím zmysel.

  Každopádne sa ukáže zajtra čo bude pravda, nechajme sa prekvapiť :) možno ma Apple presvedčí o tom, že to taká hlúposť nieje (pochybujem).

  Podľa mňa to nijak neodporuje ani nemení podstatu iPadu. Ak by bola klávesnica integrovaná v smart cover a ten by alternatívne fungoval aj ako stojan, tak by to bolo jedine dobre. Len ma teraz napadá, že buď je to klávesnica alebo stojan..nie oboje.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.