Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Super ;-) funguje obchod googlu podobne jako itunes, ze muzu ze sveho uctu po zakoupeni stahnout pisen ci album, ktere jsem zakoupil, kolikrat chci? Nebo je to nejak omezene, ze muzu koupenou muziku stahnout jen 1x? Predplatne me moc nebere, posloucham jen co mam rad a to mam uz koupene … ale zda se mi vyplati kupovat u googlu nebo u applu … dle cen mi prijde, ze ma ceny google i polovicni (u nekterych nahravek).

  Blbý je, že pokud nedám Googlovi k dispozici číslo svojí kreditní karty tak se ani nepodívám zda má vůbec v nabídce hudbu která by mě zajímala…

  Objednané. Nemá to chybu.Považuji to přelomový okamžik pro všechny fandy hudby.Je obrovská škoda, že s podobnou službou nepřišel Apple. Jde vidět, že progrese skončila s Jobsem..Nic jiného mě nenapadá. Zdražené iphony, hnusný ios7 s nemožností jít zpět, a teď tahle rána na solar od Googlu. Hlavní jsou asi ty miliardy na ůčtech, s kterými si nevědějí rady co s nimi.
  To radio s kterým chtějí přijít je jen radio.Zase jen pro USA. Tady brouzdáte celou diskografii..!! Ani si nedovedu představit, kolik by tahle služba stála s cloudem u Applu. Spoustu hudby menšinových žánrů na torrentech vůbec neseženete, tady jsou třeba ceny proti iTunes poloviční., někdy i třetinové.V podstatě proč bych si něco kupoval, když si to můžu v pohodě pustit.
  Včera jsem nahrál 1000 písní naprosto v pohodě, samozejmě zmslsaný iTunes zde je to takové těžkopádnější, třeba v chromu se mi ty stránky pořád překládají. Cloud je zdarma, iTunes match placené..
  Jsem ještě zvědavý jak bude fungovat osobní rádio, last.fm jsem měl moc rád. Jazzradiu com se v jednotlivých kategoriích už dost opakovalovaly písně.
  Takže podle mě revoluce. Teď ještě něco podobného na filmy..

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.