Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Možná nechápu výhodu, ale jaký je rozdíl mezi tím když budu tahat soubor na ikonu DropBoxu a nebo posílat screenshoty přímo do složky, která je synchronizovaná s DropBoxem?

  Zdravím všechny a jako zástupce Apps Dev Team děkuji za stažení.

  Hlavní výhodu vidím v tom, že Vám to automaticky uloží odkaz na soubor do clipboardu, který můžete komukoliv poslat. Tento odkaz Vám Clipitto navíc vytvoří okamžitě, a to i když ještě není uploadování dokončené. V praxi to tedy znamená, že když na ikonku přetáhnete 20mb soubor, tak ihned někomu můžete poslat odkaz a on když na něj klikne, tak dostane hlášku, že soubor se nahrává. Tato stránka se pravidělně obnovuje, takže až se soubor uploaduje, tak dotyčnému se automaticky stáhne (má-li to povolené v prohlížeči). Nám se to například hodilo když jsme si mezi grafiky posílali PSD návrhy aplikací/webových stránek, které mohli mít až desítky MB a nikdo teď již nemusí čekat, až se soubor uploaduje, než pošle odkaz.

  Druhou (trochu menší) výhodu vidím v seskupování linků, když například během 30 vteřin uděláte 5 screenshotu, tak je budete mít v clipboardu všechny.

  Za chybu s Dropboxem se omlouváme, dosáhli jsme nějakých limitů, ale vše už je v pořádku.

  Pokial posledny komentar je pravda mozete viac detajlov o vyrobcovi? Ak tutoo app vyrobila ceska firma tak to treba podporit chlapy, to je uzasne drzat krok z dobou pri vyvoji OS X aplikacii, na slovensku ich mame ako maku. Drzim palce.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.