Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  „iFixIt potvrdil, že sa procesor M7 nachádza v samotnom procesore a nie na základnej doske iPhone 5S“
  Co na tom potvrzovali ? vsak to apple rekl rovnou ze je M7 integrovanej v A7, zadna novinka to nejni

  to marcus:
  Já teda skvělou! Fakt… nečekal jsem to, ale chod systému je rychlejší, než u iOS 6. Při iOS 6 se mi třeba šíleně sekal app store a všechno se dlouho načítalo, teď všechno šlape fakt hezky. Nevim… přijde mi, že iOS 6 co sem tam měl byl buď nějakej celej sprasenej ani nevim čim, nebo kluci z Applu fakt mákli a iOS 7 udělali dobře.
  Třeba i foťák fotí rychlejc i při HDR.

  marcus: Ja mám iOS7 na iPad3 a je to o dost pomalejší než s iOS6 (např. změna tapety trvá několik vteřin). Navíc tam je hromada přiblblých animací, které to taky zpomalují. Celkově jsem hodně zklamaný. Do iPhone bych si iOs7 zatím neinstaloval. Kvůli těm pár vylepšením to nestojí za to. Přiznám se, že začínám hodně poohlížet po nějakém androidu (ideálně čisté verzi ala Nexus, OPPO,…). Windows 8 zatím moc nevěřím hlavně co se týká výběru aplikací.

  Marcus:
  Používám iOS7 na iPhone 4 a iPad 3. Minimálně u iPhone 4 pozoruju zrychlení oproti iOS6.
  Ano, vyměna tapety trvá déle, ale to je tak asi všechno.
  Ostatní je prostě rychlejší.
  Stejnou zkušenost má kolega i s iPhone 4s, ale iPhone 4 mě tím dost překvapil, když jsem četl ty zprávy jak je to pomalé.
  Ani náhodou bych nešel zpátky na iOS6.

  Rebelldan:
  Poohlížet se po androidu? Zkus si na přístroj, který vyšel v roce 2010 nahrát android 4.3 s podporou od výrobce ;-)

  iPlod: Tak to jsi teda musel mít iOS 6 dost sprášenej, zkoušel jsem ios 7 a jediná, opakuju jediná aplikace kerá na iPhone 4 jde rychleji je to AppStore, jinak je to pomalý jak svině uplně mi z toho mrazilo, tak jsem dneska provedl downgrade na iOS 6.1.3 a čuměl jsem jak je to najednou rychlejší. Ti co davaj na iP 4 iOS 7 by si to měli hodně rozmyslet protože iOS 6 je ještě dobře optimalizovanej, iOS 7 se prostě už optimalizovat víc nedá.

  Samozřejmě přehánim, dá se to používat, ale fakt zkuste si, ti co jste si dali na iP 4 iOS jenom pro prdel downgrade a sami uvidíte jak vám to zase pošlape jako švýcarský hodinky, to se u iOS 7 říct nedá.

  marcus: Nedělej to, nebo jako můžeš zkusit viď, ale podle mě to za to nestojí, je to systém pro ip5 a vejš, už ti to prostě nepoběží tak jak jsi byl zvyklej :)

  Mam ip4 a prijde mi ze se to trosinku zpomalilo, ale zadna tragedie. To u ipadu mini mi ta situace prijde horsi. To spise ze kdyz otocim z sirky na vysku nebo zpet tak se to sekne a obrazovka se neotoci ve spouste pripadech.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.