Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Skvelej programek, ted by to jeste chtelo soft, ktery by rozpoznal spatny fotky a vymazal je, protoze mam v iPadu kolem 1500 fotek a hadam, ze tak polovinu zbytecne…dokopavam se uz tak dva mesice k tomu, ze to projdu. To by bylo najednou pameti :) Na 16GB iPadu je to hned znat, pomohlo mi i to 1GB co mi vycistil tenhle PhoneClean.

  Ak nechám zaškrtnutý Shazam v položke Cache and Off-line Files a vyčistím iPhone, tak mi ostanú v Shazam-e skladby ktoré som hladal, alebo mi ich vymaže? Ďakujem

  Mě to teda moc nepomohlo. Mám iPad 2, který bez restore běží už více než dva roky a „Others“ měl přes 4 GB. Doufala jsem, že tento prográmek mi pomůže, ale nepomohl, vyčistil mi cca 400 MB, takže aktuálně je „Others“ o velikosti 3.93 GB.

  Trooper77: VLC nepoužívám, mám Ace Player, ale pochybuji, že by filmy v něm byly v Others, protože aktuálně mají filmy v Ace Player něco přes 30 GB, to by se do necelých čtyř nevešlo. Bojím se, že si budu muset vyhradit pár hodin/dnů a udělat komplet restore, což se mi ani trochu nechce …

  Právě jsem si ho koupil. Stojí sice 777,- Kč, ALE STOJÍ ZA TO !! Na mém iPadu 2 16 GB mi vyčistil skoro 3 GB a to už je sakramensky znát.
  Podle mě dobrá investice.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější