Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  to je v prd…doslat sem na nej chut :-D jak to delaj… ale proti 5C sem ani předtím nic nemel :-) design a provedení je perfekt skoda te ceny za 9999 za které je u apple nejnizsi model bych z neho udělal darek pro celou rodinu…myslím že apple promarni příležitost dobít nižší trhy, přecijenom už není moc cas na to hrat si na neco víc když je iphone dnes už na každem rohu a naopak víc zaujme například clovek se sony xperia nebo htc one

  Já si myslím že to tak trošku kolísá na strategii applu :-) kdyby tam byl ještě Forstall tak by ios 7 vypadala jako ios 6 :-) tím pádem by nebyla tak náročná na výkon a apple by s klidem mohl odstřihnout 4ku a místo ní dát 4C a věděl by že další dva roky jí ještě muže podporovat softwarově bez HW omezení :-)

  Teď je situace jiná a ios 7 potřebuje minimálně A6-A7 aby makala slušně … takže příští rok se odstřihne i 4ka z updatu …

  Nehledě na to že apple zařízení i tak jak jsou výkoná jsou hlavně optimalizovaná a surový výkon nedostahuje takových výššin jako android s několika jádrama a několika GB ram …

  Nemužou udělat levnější iphone s tím že do něj dají vnitřnosti ze 4ky a dají ho za 7 000 :-D

  To čo povedal Tim Cook cca na začiatku roku 2013 ked sa ho pytali na lacnejší iPhone sa stalo pravdou. Povedal niečo v zmylse, že Apple nikdy nebude vyrábať nekvalitné a nevýkonné zariadenia – a tomu zodpovedá aj cena týchto zariadení.

  Medzi produktami Applu jednoducho nie je miesto pre low cost veci.

  Inak veľa ľudí hore-dole po nete hovorí o tom, že Apple mohol chytiť segmet trhu lacnejších smartfónov – ale pokiaľ viem Applu nikdy nešlo o podiel na trhu ale o slušnú maržu. Veď napokon ani nevedeli vyrobiť tolko iPhonov kolko ich chcel trh a tak to bude aj teraz. Keby ich dnes dali na pulty hoci aj 10 milionov tak zajtra už nebudú – ako teplé rožky.

  Celá léta „sbírám“ reklamy od Apple a ukládám si je do iTunes knihovny (já vím, je to obsese). Nicméně doplněk pro stahování YouTube videí z Chrome na nových reklamách Apple nefunguje. nemáte někdo tušení, jak lokálně tyto nové reklamy z YouTube ukládat?

  Díky

  AZ

  P.S. A budou produkty Apple laciné, teprve pak půjde firma Apple do kytek. Nicméně porovnám-li hodnotu dolaru (libry, eura) a historické ceny Apple produktů, jsou rok od roku lacinější. I dnešních 500 Euro nemá hodnotu 500 Euro z roku 2008, kdy začala „krize“. Takže cena produktů se skutečně v čase snižuje neustále. Ani to kafíčko v Itálii už nestojí 1 Euro, ani 1,3 Eura, ale 1,5 Eura. Z této logiky vyplývá, že telefon za dnešních 600 Euro je cena srovnatelná tak s 500 Eury před dvěma lety.

  Lidé musí pochopit že Apple jim za nízkou cenu nemůže nabídnout takovou kvalitu jakou iPhone nabízí. A Tim Cook řekl, že nikdy neudělají nekvalitní produkt.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější