Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Ten program je urcite super ale nikdy nenajde stejna data co jsou v iTunes oznacovana jako other. V other jsou totiz aplikacni data. To co mate v itunes pod barvou aplikace jsou skutecne instalacni soubory aplikace. Zbytek data – ruzne komponenty aplikaci ruzne dohravky do s komponentama do her. Metadata to vse se uklada pod others. Na svych ios zarizenich jsem mel vzdy hodne velke other (mnohdy i vetsi nez size aplikaci). Kdyz se podivate na svem iOs zarizeni na sekci usage tak to co mate pod aplikacnimi daty se uklada do others.

  Je tu ještě někdo, kdo po nainstalování iOS 7 GM pociťuje znatelně menší výdrž baterie (mluvím tu o žraní 10% baterie za 20 minut při normálním používání) na iP5 64GB? Přitom Beta 6 tolik nežrala…

  Trny – Jsem rád, že nejsem jediný komu se to nezdá … Na iOS 7 beta 6 byla výdrž krásná… z mojeho pohledu nejlepší ze všech beta verzí, ale i iOS 6 by podle mě záviděla … Iphone 5 32gb mě vydržel klidně dva dny … s IOS 7 GM je to o 1/3 horší … většinou dojedu den …. Zajímalo by mě jestli jde o chybu a nebo je to takový ten vnější nátlak od applu na koupy nového modelu :-)

  Android má pomalejší a někdy žádné updaty na telefony aby jsme museli kupovat nový.

  Že by apple kromě omezování funkcí začal více srážet baterku :-DDD

  treysand: Souhlasím, výdrž baterie na iOS7 beta 6 byla výborná, troufnu si říci, že i lepší než na iOS6 a to je co říct. Nevím kde je problém?

  treysand: Jsem rád, že nejsem sám! Také jsem teď vše nepotřebné vypl a teď to testuji, nicméně zatím se mi nezdá, že by byla nějaká výraznější změna. Také se mi zdálo, že Beta 6 měla stejnou, možná i trochu lepší výdrž než 6.1.4, snad je chyba v tom GM a v 7.0 už to bude opraveno! Uvidíme ve středu.

  Feris – to já taky …

  Ale pro všechny z GM mám poměrně dobrou zprávu … výdrž se začíná obnovovat … teď je 8 hodin večer a mám 78 procent a odpojoval jsem to ráno v 9 ….

  Buď se ten mobil musí přizpůsobit na nově nainstalované aplikace a podle toho je uspávat a nebo nevím … Přinejmenším je to podežrelé že od čtvrtka do neděle to bylo 2x denně a teprve dneska začíná být ten telefon zase úsporný ….

  Podle mě jsou v tom kouzla :-DDDDD

  djsaso – spíš takovej na uvolnění … :-) furt věřím, že to apple ještě ladí a ve středu přijde opravdu ostrá verze :-)

  Každopádně na tabletu(ipad mini) je to super :-) sice čas od času takový zatrhnutí (otáčení displaje,posun v multitaskingu), ale super. Více pruhledností atd. a baterku tak silně nežere jako na iphonu nebo spíš to ani nějak nepozoruju :-)

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější