Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    je spousta lidi co si kupujou bilej iphone pro frajerinu a ty co si kupujou bilej pro frajerinu si ted koupej bilo zlatej a hned si budou myslet o 50% vic … s reklamou souhlasim :D … tim nerikam ze si nemuze nekdo koupit bilo zlatej aniz by byl douchebag z reklamy, i normalni lidi si ho koupi o tom zadna :)

    Touché! Tohle je nejtypičtější český majitel iphonu – buzna-metrouš s bílým modelem (teď to bude zlatá), slunečními brýlemi a pohledem „patří mi svět“. Tleskám, geniální parodie.

    je to trapna reklama, mozno by to sedelo na nejake deti ktorym to kupia rodicia aby hviezdili v skole ale inak vo svete dospelych je jedno kto aky mobil ma

    Tak já mám třeba od iPhonu 3GS bílou variantu a to z jediného důvodu. Vždycky sem měl Apple tak nějak s bílou barvou spojenej. Pravda, už se pár lidí divilo, že chlap si kupuje bílej telefon, dokonce prodavačka při předávání pětky pronesla ,,Snad se bude přítelkyni líbit“, ale já osobně na tom nic divnýho nevidim. U „zlaté“ barvy je to, ale podle mně něco úplně jinýho, z tý barvy přímo křičí ,,Mám zlatej iPhone!“ . Osobně bych byl rád, kdyby Apple představil levnější variantu. Já bych měl fungující stroj, který mi absolutně vyhovuje po všech stránkách a za slušný peníze. A kdo si koupí zlatou barvu jen pro domnělé zvýšení svého sociálního statusu, je bohužel chudák :).

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější