Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Našel jsem dvě chyby: v sekci Apple A7, druhý řádek: Apple je tak PRNVÍ… a pak v sekci Touch ID poslední věta prvního odstavce : Otisky prstů se NUKLÁDAJÍ..
  Jinak super článek! Sice jsem čekal asi něco více wow, ale ten mobil vypadá dobře =)

  „Telefon je vyroben z high-grade, tedy z velmi kvalitního hliníku, který je mnohem odolnější než u iPhone 5S.“ ???

  „Výpočetní výkon je 40x rychlejší než u prvního iPhone a váce než 2x rychlejší než u iPhone 5S.“

  Nemá tam být iphone 5?

  Revoluce možná tak v čipu. Ale je moc fajn vidět, že se apple snaží eliminovat dětské neduhy pětky (škrábající se hliník). Uvidím, 5s si možná i koupím, záleží na dostupnosti. Spěchat nebudu.

  Ale aby sa nepovedalo že nič nevravym k veci,tak dnes som nebol sklamaný,ale ani prekvapený kedže všetko sme už vedeli dopredu,ale inak ten snimač je revolucia,takže vidim to tak že akcie pojdu hore ako raketa :D

  Snímač není revolucí, čínské mobily jej už dávno mají. Ale předpokládám, že nyní, když s tím přišel apple, to uvidíme jako zbrusu novou fičuru všech highendových androidů, jež příští rok vyjdou.

  Nimrod: možná ho tam mají, ale až pořádná integrace do OS a aplikací tomu dává smysl.
  Ten snímač se mi líbí moc. Zadávání hesel mě fakt se..

  ked som si kupil iphone 5, uvazoval som ze si dam zbrusit tu bocnu stranu, nech je to strieborne leskle a ma to taky punc ako iphone 4… iphone 5S to ma zbrusene co je pre mna top… a iphone 5S bude mat pre mna znova povahu luxusneho telefonu.. a tiez preto ze vela ludi bude mat Cecko

  Ani ne, vezmi si, že Iphone 5C je vlastně Iphone 5 s trošku lepší baterkou (podle slov od applu) a plastovým tělem. Takže by vlastně bylo divné prodávat dva stejné telefony, akorát v jiných tělech =)

  Přesně tak Dejvid. Taky to nechápu. Navíc konkurence už je schopná cpát do mobilů bateriie o kapacitě kolem 3000mAh a to by byl iP úplně jinde..

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.