Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Jako všechno dobrý :-) jenom by mě zajímalo jak by obešli to že apple TV má jenom 8gb paměti interní bez možnosti přidaní další na aplikace. A ikdyby to odemkli tak 8gb slouží k předběžnému ukládání streamovacích videii (například máme rychlejší internetové připojení než je bitrate filmu a ATV ho předběžně ukládá do těch 8gb aby jsme to mohli v případě potřeby rychleji přetočit).

  Spíš by se mě líbil kabel který by se zapojil do microusb konektoru v apple tv a na druhém konci kabelu by byl iphone nebo ipad na němž jsou nahrané hry a buď to by apple tv je sama podporovala spusti a rendovala je ona a nebo by sloužila jenom jako průchozí část systému a všechno by rendoval iphone či ipad. V ruce by byl dálkový ovladač který by měl přijít s iOS 7. Další ale otázka je jestli apple TV umí přes ten konektor aspoň částečně posílat proud.

  Johnny – konferenční mod slouží pouze k tomu že se do apple TV muže každý přihlásit iphonem nebo ipadem zkrze ten screen který produkuje appleTV néé ???

  Další obrazovka funguje pouze se spojením s OSX Mavericks :-) a tam to pak funguje super, zkoušel jsem to v první betě a tam to frčelo :-)

  Tieto články sú fakt o ničom- samé dohady,kecy- mali by ste to cenzurovať kus lepšie..
  Podľa mňa čakajme od Applu plno prekvapeni:
  Žijem prevažne v Švajčiarsku a sledujem dianie okolo tejto spoločnosti.Tak vám dám zopár indicii:Tento tyždeň V Media markete(čosi ako naše NAY a pod.) zlacnili Apple Tv zo 109 na 79 CHF a tak isto Airport Express o 30 percent.Toto robia vždy keď sa chcu zbaviť starých zásob a má prísť novy produkt.Swisscom (svajč.najvacsi mob.operator) zároveň ešte cez prazdniny umožnil ZDARMA všetkym zakaznikom, ktorý maju Iphone viazany paušalom( prevažne na dva roky )odblokovať svoje zariadenie ešte pred uplynutim tejto doby … Takze tak..
  A verte mi , že Švajčiari vedia čo robia… a teraz môžete teoretizovať :) čo príde…
  Pekný deň:)

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější