Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Hezký. Uvítal bych mnohem více snadné přidání lidí z adresáře do kalendáře. Zatím nejlepší na co jsem přišel je kopírovat/vložit.

  Fajn funkce. Ocenil bych více, kdyby se při příchozím hovoru kromě jména zobrazovala i firma, z které volající je. Mám v adresáři čtyři Petry Nováky a nikdy nevím jestli mám říct dobrý den nebo nazdar :-)
  Protože iPhone používám k práci, mám v adresáři více jak tisíc kontaktů. Nemohu si každého vyfotit :-) Spoustu z nich jsem ani neviděl a asi ani nikdy neuvidím, takže by to stejně nepomohlo.

  V iOS7 již zobrazení firmy funguje. Zobrazí se jméno a pod ním například „mobil“ a toto se po určitém intervalu zaměňuje za pole „firma“.
  Podle firmy lze i vyhledávat. U vyhledaných kontaktů ale na první pohled vidět firma není… Alespoň že to je již u těch příchozích hovorů.

  @TomKV: ja to mám aspoň tak, že za priezvisko si píšem aj spoločnosť/firmu. Takto sa to zobrazuje aj pri volaní aj pri vyhľadávaní podľa názvu spoločnosti.

  Ano funguje to i takhle. Zalezi jenom na nastaveni lokality, takze jestli tam nemate US, ale mate i kalendar v jazyku dane lokality (tedy napriklad Slovensko), tak to bude chapat. Taky mam telefon v anglickem jazyku a bere to ceska slova.

  Tak to je super, že se zobrazuje i název firmy volajícího. Díky za info. Zatím jsem nikde tuto informaci nenašel. Pro spoustu lidí, kteří iPhone používají v práci, to je důležité. Možná by stálo za to, kdybyste o tom napsali krátký článek sem.

  Přidáváni lidí do kalendáře by se mi taky líbilo. Ale pokud bych si mohl přát, ještě více by se mi líbily to dos integrované do kalendáře. Kdysi jsem měl dosud nepřekonanou síťovou aplikaci Now Up to Date a to bylo opravdu skvělé.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější