Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Mohl by, prosím, být článek doplněn o originální znění těch quotes? Nebo alespoň odkaz? Přeci jenom, co si budem, tak slovenština moc motivující není .))

  Jaromir Miko:

  Poslednich cca 30 clanku je podepsano tvym jmenem. To je dost zasadni zmena na tomto portalu. V kontextu se slovenskou citaci Jobsovych vyroku, jedna se o nejaky novy smer portalu LSA? Nemeli byste nam, ctenarum, nebo chcete-li „fanouskum“ neco zasadniho sdelit? Verim, ze by to bylo ferove sdeleni. Nakonec my kluci z Moravy snesem celkem dost ( krome Meciara ) :-).

  iMac – taky souhlasím se že mluvená slovenština ještě jde. Ale psaná mi moc po oku není a než abych to luštil slovo od slova tak bych to radši četl English :-D

  iMac: Áno, môžem Vám zdeliť to, že pán Zavřel je práve na dovolenke a tak mám až do konca týždňa na starosti prevádzku webu. Pán Zavřel sa vráti v najbližších dňoch.

  Jeeej jsem cekal ze se tu budou resit citaty steva jobse a ne ze je to ve slovenstine:D nechapu jaky je problem slovenstina vsak je to skoro stejny jazyk kor kdyz moravaci spusti svoje mistni dialekty:D no nevadi kazdopadne kdyz se podivam na nektery jeho citaty tak se jich momentalne cook moc nedrzi…. zvlaste ty o kvantite a kvalite…

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější