Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  prečo práve vy? a prečo práve napr ja nie?! zaujímal by ma niekoho „prečo práve“ dôvod… asi iba confess typu – nemám čo do úst ale film by som si naozaj chcel pozrieť..
  inak už neviem aký prečo práve niekto dovod existuje :)
  take it easy

  Na tento film cekam hodne dlouho a myslim si ze takova IT ikona jako Steve si svuj film zaslouzi…Apple je moje laska a doufam, ze i tento film bude kvalitni a ze ani samotny Steve by se za nej nestydel…Pokud vyhraju listek budu strasne moc stastny, pokud ne tak stejne na premieru pujdu ;)

  Protože zrod tohoto filmu sleduji aktivně již od začátku. Navíc v den premiéry mám naplánovaný výlet do Prahy, takže by nebylo špatné si ho vylepšit ještě premiérou jOBSe.

  Chci na tenhle film zajít hlavně s přítelkyní, protože byť jsme oba nadšenci Apple produktů, tak ona toho o Stevovi ví pramálo. Nedělám si iluze, že by tohle bylo věrné vyobrazení jeho života, ale nějakou představu by si z toho udělat mohla.

  ps: pokud „nevyhraju“, tak na film samozřejmě zavítáme i tak :))

  Tento film vypadá z těch o Jobsovi nejkvalitněji, to umím ocenit, a nevadí mi že nebude tak úplně historicky přesný, hlavně že se pobavím poslední týden prázdnin, 16.9. mi začíná škola :)

  Na film se těším už od doby, kdy jsem se tady na LSA dočetl, že se chystá film mého vzoru. Steva Jobse. Člověka, který mi po přečtení jeho biografie změnil mnoho pohledů na svět, otevřel oči, udělal názory na určité věci, a mě jako designéra upevnil v tom, že design dokáže být úžasný nebo hnusný. Myslím, že film bude výtažek významných událostí v Jobsobě životě, při čtení knihy jsem si ty události představoval. Chci to i vidět. Užít si ty pohledy na jeho život ať už osobní nebo pracovní (ikdyž ten pracovní hodně převažoval :-D ) Snad lístky vyhraju a udělám si s přítelkyní fajn výlet :-)

  Steve Jobs byl a pro mě vlastně pořád je to, co tvoří značku a celý kult kolem Apple. Tento film bych chtěl vidět proto, že se pokaždé rád dozvím něco nového o životě, pádech a vzestupech člověka, který mě motivuje a spoustu toho ve mě zanechal i přesto, že jsem se s ním nikdy osobně nesetkal.

  Proč já?
  Protože se už dlouho zajímám o Apple – jak o historie této firmy tak i o současnost a budoucnost. Steve byl jeden velký génius, který toho hodně změnil, přečetl jsem jeho životopis a jeho život a vize mě zajímají čím dál tím víc, a rád bych se dozvěděl ještě více, o základání firmy apple i o boji s konkurencí. Od pirátu ze sillicon valley čekám na něco „modernější“ co by stálo za to, a todle považuje za film, který musím vidět!
  Poslední věc: Zítra mám narozky :D

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější