Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Mi se tady ty reklamy strašně líbí. Jsou jednoduché, cílené, smysluplné a vždy mě z nich trošku zamrazí :)

  Every day … more people love iPhone :)

  Souhlasím jsou skvělé. :)
  Sice nepředvádí nic revolučního a nového ale co jako jediný Apple nedělá- neuráží v reklamách konkurenci.

  Osobně vidím FaceTime jako mnohonásobně funkčnější produkt, než konkurenční Skype. Pokud se spojím s kýmkoliv, kdo má Facetime, z iPhonu, nebo přes iPad pomocí Skype, je to děs, otřesná kvalita obrazu i hovoru. Z těch samých zařízeních je pak FaceTime jako služba z vesmíru. Prostě paráda.

  iMac:

  ak by malo viac ludi ios produkty bolo by to fajn ale takto je to dalsia nevyuzita funkcia ako siri, facetime bola jedna z top funkcii iphonu 4

  skype som prestal pouzivat pred 4 rokmi, lebo bol na…

  V době iPhonu 4 bylo FaceTime k ničemu, ne všichni iPhone 4 hned měli, v ČR obzvlášť ale teď se tu dost rozšířily iPady, i dokonce iPhony a když bude levný iPhone tak to bude ještě lepší a rozšířenost FaceTime a iMessege bude ještě větší :)

  Amnart:
  Jak vic lidi? V tuto chvili se uvadi cca pulmiliarda uzivatelu iOS zarizeni, to je pocet obyvatel Evropy. :-) Coz je vsechno jenom ne malo :-)

  Přestaňte šířit blud o tom, že apple se v reklamách nesrovnává s konkurencí. Co třeba I’m PC and Im Mac? Jakmile se to bude applu hodit, srovnávací reklamy použije znovu. Stop glorifikaci! Apple funguje trošku déle, než od dob iphone 4.

  Nimrod:
  Pokud ctu spravne, napsano jest „urazeni“ nikoliv „srovnavani“. Ja v tom rozdil vidim, ty ne?
  P.S. Ktera firma je PC? :-)

  Ano, ale pokazuje to na fakt, že apple je schopen podobné reklamy vytvořit znovu, bude-li se to té firmě hodit. A poněvadž Mac vs. PC spoty jsou přímo postavené na sofistikovaných URÁŽKÁCH PC (mladý kluk vs. starý obrýlený muž, Mac z konverzace vždy vyjde jako vítěz, PC často vypadá jako hlupák), tak bych se slovo „urážet“ nebál použít. A imacu, jestli myslíš svou poslední otázku vážně, tak jsi pouze slovíčkařící hlupák a nemáme se o čem bavit. Inteligentní člověk ví, že za zástěrkou „mac vs PC“ se ukrývá boj osx vs. win, čili apple vs microsoft. Nechci se nikoho dotknout, jen mě udivuje tahle glorifikace. Vždyť se jedná o firmu se spotřební elektronikou.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.