Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  carlooser – Myslel jsem to že u klasických Macbooku Pro mužeš měnit Ram a Disk podle vlastního uvážení. U retin néé tam to musíš nakoupit všechno od applu a i to jejich Speciální SSD když koupíš od značky OWC která je jediná která ho vyrábí tak to vyjde nastejno. Myslel jsem to že u iphonu taky nemáš pamětový kartičky, ale musíš u applu se hnedka při koupi rozhodnout jestli chceš 16/32/64gb :-) U retin taky jestli chceš 4/8/16gb ram a 128/256/512/768gb SSD :-)

  Ak bude dvojnásobná výdrž baterie tak to bude pecka. Mám 13″ retinu, zatiaľ som mega spokojný.

  treysand: Ja sa vôbec nečudujem že to Apple robí all in one. Ak to má byť také vymakané, ľahké, rýchle, spoľahlivé tak to nemôžeš robiť s 1500 konektormi pretože by to bolo veľké a po čase zlyhávalo.

  Predstav si že by sa autá robili ako skladačky: kúpiš si podvozok, karosériu, motor a poskladáš. Ako by to asi fungovalo?

  treysand:
  Ber to tak, že Macbook Pro je určen uživatelům, kteří se prací s ním živí. Pro profesionály. Vybaví si Macbook od Apple ke svým účelům a pět let jej používají na práci. Potřebují spolehlivost a ne se v Macbooku vrtat. Předpokládám, že podzimní Macbook pro nabídne SSDčka na nové sběrnici, stejně, jako u nového modelu Macbooku Air, takže použití starých rotačních či SSD disků už nebude možné. A také kdo by to chtěl měnit, když by to bylo pomalejší řádově o polovinu a více. Předpokládám, že inovují i paměti. Neretina Macbook Pro je zkrátka již old school a je jen otázkou času kdy ho vyřadí z nabídky.

  Choze: když si kupuješ nové auto tak si ho sestavuješ podle sebe. Druh motoru, převodovky atd. Jen tvar šasy je stejný. Taže přirovnání podvozku a karosérie není zrovne nejlepší ;o). A funguje to docela dobře ;o). A věřim že auto je složitější než Macbook pro.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější