Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Bomba. Na taketo mapy konecne cakam. Internet v iPhone nemam a ani mat pravdepodobne nebudem, ale velmi by sa mi pacilo mat navigaciu v iPhone ako ma nokia napriklad… to je jediny dovod, preco moj ocino stale odmieta prejst z nokie na nieco ine.

  Všechno je prima, ale byl jsem zvyklý v této aplikaci hledat dopravní informace (uzavírky – vč. dat od kdy do kdy jsou dané úseky uzavřeny, stupeň dopravy, dopravní nehody, atd.) Může mi někdo poradit, v jaké vrstvě lze toto najít? nebo tyto, podle mne velmi užitečné informace zůstaly do budoucna zapomenuty????

  Mé prvotní nadšení ochablo, když po stažení map do iPhone 5 sem zkusil VYHLEDÁNÍ a píše mi to NUTNO ZAPNOUT PRO HLEDÁNÍ INTERNET. (Mám iOS-7 b3) Je to tak i u ostatních s iOS-6 ?

  Amiga 500: offline vyhledávání to nemá, což je trochu škoda (mě to nějak netrápí, od toho mám internet), ale třeba v další verzi se toho dočkáme.

  capik:

  aha, pane doktore, vy jste se zase kochal :-)

  Já jezdím docela hodně, takže se snažím krátit čas v autě na minimum a naopak dálnice vyhledávám. Je to rychlejší a bezpečnější. Na kochání se krajinou už dnes nemám čas, ale byly doby, kdy jsem si řízení užíval. Dnes bych vzteky překousl volant, když spěchám a dojedu nějakého „kochače“ :-)
  …nic ve zlém.

  Amiga 500: taky me to hodně naštvalo.
  Prostě když si člověk zada adresu, když už teda je to offline, aby něco našel, tak to chce připojení. Nemám teda zkušenost s jinýma mapama offline, ale přijde mi to jako nedodělané v tomhle směru. Ale zatím to nechávám v tel. Snad se to nějak opraví.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější