Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Zajímavá informace. Myslím, že Apple má zájem vytvořit premiový produkt, který by byli ochotní nosit i nároční uživatelé, kteří doposud brali „hodinky“ spíše jako prestižní módní doplněk zvučného jména, avšak jinak bez smysluplného užitku. Applu jde zřejmě o to, aby lidé byli ochotni odložit své „Omegy“ a místo nich si nasadit právě iWatch a to za jakékoliv situace bez újmy na osobní pretiži. V takovém případě si zřejmě nemusí dělat starosti se zpožděním, neboť se chystá vypustit něco zásadně jiného, než co připravuje, nebo už ukázala konkurence.

  iMac: máš pravdu, ale já si myslím, že nic takového není možné.
  Pro každého je prémiový produkt něco jiného – pro jednoho Casia za 5k, pro jiného Omegy za 100k. Co by to muselo být za zázrak, aby to nahradilo oboje.
  Nedovedu si to představit, ale těším se na to.

  to su ale len dalsie dohady tak ako mali byt iwatch 2013, 2014, mozno to bude 15

  tak ako apple plazma alebo led tv 2012 mozno 2013 mozno 2014

  kazdy rok povie Tim Cook ze viac uzasnych produktov bude dalsi rok a pride dalsi rok a nic uzasne nevychadza = iphone, ipad a macbooky + imac maju vacsinou len zmeny co sa tyka vykonu

  nejaky uplne novy produkt tu uz dlho nebol

  Jak už psal dříve, pro mne jsou hodinky jediný opravdový šperk pro chlapa a měla by to být značka s historií, kvalitními materiály a ručním zpracováním. Prostě něco, co má v sobě duši. Neumím si představit, že toto by měl splnit Apple produkt s displayem a procesory. To bych si ale pořád uměl nějak vnitřně obhájit – taky mám iPhone a né zlaté Vertu.

  Nicméně co si ale nedokážu obhájit je smysl toho produktu. Smyslem má být to, abych nervyndaval mobil z kapsy, jenže…

  Většinou akce vždy vyžaduje reakci, takže když mi přijde SMS, přečtu si jí na hodinkách, ale budu schopný přes hodinky taky odpovědět, nebo musím sáhnout po telefonu?
  Když mi hodinky zobrazí upomínku, budu schopný upomínku na hodinkách třeba přesunout na jiný den nebo už pro takovou akci musím vyndat telefon?
  Hodinky mi zobrazí příchozí hovor, ale abych ho přijal, budu muset mít v uchu trvale handsfree (což je pitomost), nebo pro něj musím sáhnout do kapsy. Jaký je tedy rozdíl, jestli vyndám z kapsy handsfree nebo rovnou telefon? atd.

  Prostě si zatím neumím představit ten přínos v zařízení typu Apple hodinky. Jsem tedy zvědavý, čím mne vývojáři Apple ohromí na tolik, abych odložil „švýcary“ do krabičky. Produkt jako takový nezatracuji, jen ho zatím neumím dostatečně docenit. Třeba pak smeknu klobouk. Uvidíme.

  A co když si Apple pod pojmem iWatch všichni představují hodinky, ale Apple plánuje něco zcela jiného a „iWatch“ je jen krycí jméno nebo to budou iWatch, přesto to nebude jako „hodinky“ … Může to být třeba jen náramek, který dokáže promítat „něco“ na dlaň, popř. nějaký zcela revoluční produkt (asi tak jako promítaná klávesnice z iPhone ;)

  Kdyby to byly hodinky, tak ok, ale co z toho? Preferuji normální „ručičkové“ a hodinky pro mě stačí v praxi tak, že nemusím vytahovat iPhone4S, abych se podíval na čas. Navíc, o těch iWatch se ví necelý rok (pro širokou veřejnost – spekulace), ale předpokládá se představení na konec roku 2014, možná později…

  To nebudou normální „hodinky“ … alespoň podle mě ;)

  Myslím si ze se Apple nebude zatím zaměřovat na lidi z omegama a rolexkama na zápěstí jeho cilem by v první fázi mnely byt mladi lidé bez hodinek nebo ti co si mysli ze digitální hodinky jsou vcelku dobrý nápad :) podle mne bude konkurovat všem moderním naramkum atd. A pro odlišení se by mohl využit kontakty Paula Deneveho a přimět velké znacky jako CK, DKNY …. K spolupraci na příslušenství pro iWatch

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.