Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  tak ked je to uz 3-4. fotak tak to bude pravda, nie je nahoda ze sa objavuju v rovnakom dizajne a farbach ako sme videli minule

  tie farby su skarede(okrem bielej) ale dnes su zial moderne hnusne neonove a kriklave farby

  takze namiesto reflexnej vesty ma niekto tricko :D

  Jsem zvědavej co z toho vyleze. Každopádně, já si vždycky nějakou tu kačku na plnohodnotnej „ajfoun“ najdu. Levnejší kopie nechám pubertákům a rozpatlanejm děckům. :)

  Mě je divný, proč je to polepeno tou ochrannou fólií? Pokud by to byl hotový segment, například připravený na převoz a následnou kompletaci, musel by mít na sobě patřičné certifikace (jek je zmíněno v článku). Pokud to je jen produkční vzorek, proč by tedy byl chráněn tou fólií?

  …jinak tohle bude opravdu jen pro teenagery. Už dnes mi přijde divné, když vidím chlapa telefonovat z bílého iPhone. Je to přiteplené!
  Bílá 5ka je krásna a když jí má v upravené něžné ruce manželka, je to fakt hezké a elegantní. Když bílou 5ku má v pazouře 100 kilový chlap, vypadá jak… :-)

  Jarys: taky mám bílej :) ale zase nám 60kg i s postelí :D

  Jinak ty barvy tedy zatím nic moc no, uvidíme co z toho levného iPhonu nakonec bude pravdy. Já sice nejsem cílovka, ač bych iPhone v jiné barvě bral (či kombinaci barev), tak někdo na něj vyloženě čeká :)

  ja bych chtel nakou peknou cervenou (coca-cola nebo campbellova polivka) ale tu sem zatim nikde nevidel :-/ mozna bude jako red edice.

  ps. mam 95 kilo a 195 centaku :-)

  tata má 100kg a má bílou pětku, já mám 85kg a mám černou pětku, mamka á černou čtyřku
  no a chtěl bych ten zelený když bude vpředu černý :-D

  Hezkej přehled váhových kategorií. :-)

  Když se dívám na avatar u Mr.Crow, tak u toho jediného chápu, že má bílý iPhone :-D

  Prostě mi to k dospělému chlapovi nějak nejde, když má jinou barvu telefonu, než černou.
  Je to fakt divný, když přijde chlap v černém obleku, položí na stůl černé kožené desky a na to bílý telefon. To už by pak mohl mít třeba i růžové nebo fialové hodinky a na nohách reflexní Crocsy. Prostě pastelové barvičky a bílé telefony jsou u mne pro holky a teenagery a do chlupaté pazoury dospělého chlapa by to patřit nemělo, protože v tu chvíli to vypadá jak hračka a né jako elegantní telefon.

  Jarys: no jo no heteráci měli vždy omezený pohled na věc :D Mně naopak přijde bílej iPhone k obleku velmi dobře kontrastní a může se z toho stát stěžejní doplňěk.

  Osobně by se mi nejvíce líbilo a dávalo by mi to i smysl, kdyby Apple vycházel s tím „levným“ iPhonem z iPodu Touch, nebo kdyby tyto modely sloučil do jednoho. Pořád přemýšlím nad vydáním i cenou iPod Touh 16GB za 6500,- Nemá to zadní kameru a na iPod dost malou paměť. Nějak neumím definovat cílovou skupinu, s 1,2MB kamerou vepředu fotí a natáčí hůř, nž staré 3G modely. Přidáním GSM modulu, popřípadě GPS modulu by z toho mohl být plnohodnotný smartphone za nějakých 8K, ale kdo by to kupoval s tak ořezanou výbavou? Naopak doplnění 32GB modelů s plnohodnotnou 5MB kamerou na plnohodnotný telefon (GSM+GPS) by z něj udělalo parádní kousek a to i bez avizovaného plastu. Pokud se může iPod Touch dělat v hliníku, proč ne levnější iPhone? To bude iPod Touch v hliníku, vedle toho jakýsi levný telefon v plastu a iPhone zase v hliníku? Proč taklhe drobit výrobu? Máme očekávat MacBook Air,nebo Pro, také v plastu? Aby měli něco, co bude o 10% levnější? Mě to prostě vůbec nedává smysl. Jsem zvědavěj jako opice, co ten Apple nakonec představí. Uvedené obrázky plastového „těla“ mi přijdou dost odpudivé. V porovnání se současným iPod Touch je to o několik levelů DOLŮ.

  Aha, takže kdysi Macbook White, Black a vlastně všechny předešlé produkty Apple byly hnus … ale prosím vás, proberte se.

  Aple na plastu začínal, a i tak se jejich desing povedl.

  Proto nezahazujte plast do pytle. Apple si určitě dal tu práci, a sehnal „kvalitnější, lepší, hezčí“ plast, než většina šamšungů a podobných plastových firem :) Apple 4S prostě zlevnit nechce, proto je toto dobrá volba pro lidi, kteří zbožňují iOS a Apple, ale pokud nejsou cikáni v důchodu, peníze musí házet i jinam, než do eletroniky.

  Já levnější iPhone v plastu vítám. Sám půjdu do plnohodnotného hliníku, ale pokud bude za dobrou cenu, je to skvělá příležitost vyhodit plastové droidy z rodiny :)

  Mr.Crow:

  asi si nepochopil pointu a nechápu proč zmiňuješ auta a košile? Pokud se budou auta vyrábět jen ve dvou barvách, bílé a černé, tak chlap v bílém autě bude asi divnej. Zrovna tak by asi bylo divné, kdyby si nevěsta vzala černé šaty a ženich bílý oblek, že? Nebo co by si o mne mysleli, kdybych na střelnici vytáhl bílého Glocka? …že sem buzna :-)

  Prostě nech to být, odbočujeme od tématu.

  Jarys: pochopil jsem pointu :D jen tak rejpu ;) Ale zrovna nevěstu v černém a ženich v bílém už jsem taky viděl. Neznamená, že když to není obvyklé, že to je hned špatně :) Každému se líbí něco jiného.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější