Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Ja sice chapu, ze mohou byt problemy s vyvojem OS X. Ale toto uz je prilis. Skutecne se 10.8.3 testuje uz 5. mesic? Nevim jak Vy ostatni vnimate tento fakt, ale ja osobne jsem z toho smutny. Smutny i z toho, ze jen nekolik dni nazad jsme si pripominali narozeniny Steva Jobse. Proc mam porad takovy pocit, ze kdyby zustal mezi nami, tak by se proste v Apple takove veci nemohli stat. Je to jen muj dojem?

  To sú prehnané úvahy na základe ničoho. Nemusí to znamenať vôbec nič, alebo to môže byť len iný postoj k aktualizáciam. Cook povedal, že budú klásť väčši dôraz na OS X, prečo by to nemohlo znamenať to? To sa nedá z dňa na deň, za rok výjde na OS X už len nejakých 5 aktualizácií, mení sa doba aktualizácií celkového OS X, intervaly sa menia a nastoluje nový režim, ktorý sa môže dodržiavať a bude v tom väčší poriadok a budeme vedieť kedy čo by mal apple vydať. Keby aj bol problém s aktualizáciou OS neznamená to vôbec nič a zbytočne tu panikárite, každý môže mať problém, v Apple sú tiež len ľudia, z mäsa a kostí ako v Microsofte, Google, atď. Tak prečo len ten jeden pesimistický pohľad na vec, keď sa nič hrozné nestalo? Možno len vylaďujú to čo ešte vyladené celkom nieje, akoby vydali neičo nevyladené, keď nastanú veľké problémy po vydaní, a po ďalšom, potom robme závery a nehodnoďme teraz z dohadov bez akýchkoľvek informácií z vnútra, čo sa deje v Apple a kam smeruje…

  OS X mám až od verze OS X 10.8., takže nemohu porovnat já osobně s předchozími verzemi, ale co jsem četl příspěvky lidí a z vlastní zkušenosti zkrátka vidím, že je zde plno bugů. Například: Zkuste jít do aplikace Poznámky – nějakou poznámku si otevřete (dvakrát kliknout)
  Nejenže se po zavření chová hloupě – ač bez úprav se uloží s novým datem, ale ještě zde je jeden bug

  Jakmile máte poznámku otevřenou, jděte opět do okna Poznámek – všech – a u poznámky dejte pravou a smazat. Celá aplikace se zhroutí :)))

  Takových chyb je tam bohužel víc, já osobně bych místo nových funkcí bral hlavně napravení současných nedodělků/chyb, kterých sice není mnoho, ale kazí to trošičku práci s OS X. Je to skvělý systém, mnohem lepší než Windows, ale bohužel ne perfektní.

  Za chvili nekdo v Apple rekne musíme se vratit ke kořenum …. Era po Jobsovi jde evidentně do pr… Nic moc inovací, změny ve vedení a to co delalo Apple sexy se vytráci… Aperture aktualizace na novou verzi také nikde….

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Více bleskovek