Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Já měl opravdu snahu tu sadu používat místo MS Opice. Zejména kvůli iCloudu a zejména Numbers. Jenže asi dělám s Excelem dlouho a nemohu si zvyknout na ovládání Numbers. Určitě nebudu sám. Proč proboha nepoužívají stejné ovládací rutiny jakou toho Excelu? Takhle to může snad používat jen ten, který ještě nikdy s ničím podobným nedělal.

  Že som taký nevzdelaný… Čo je to skeuomorfizmus? Definíciu slova v mojom rodnom jazyku alebo v češtine som nenašiel, nie som silný angličtinár.
  Ďakujem.

  Největší škoda je, že už dál nemakaj na iWebu. Ten program je trošku (jednodužší), ale daj se tam dělat námrdy. Škoda no… dát tam novej iWeb, tak bych to kupoval, páč novej GarageBand opravdu nepotřebuju.

  mne sa zda office v podstate ovela lepsi ako pages a numbers,

  iphoto je zas super probram ked nieco nafotim pri zlom svetle tak za par minut mam krasnu fotku

  dizajn ikoniek – ja viem ze je rovnaky sem tam si to uvedomim, ked vyde novy iphone
  – ale na druhej strane tie apple ikonky programov su krasne tak naco to menit?, skor by som pridal nejake apple aplikacie – nieco na kreslenie by bolo fajn – iPaint :D

  madman: Skeuomorfizmus je prenášanie vzhľadu materiálnych vecí do užívateľských prostredí programov. Napríklad pracovná lišta pripomínajúca drevený stôl (Newsstand), kožená väzba (Notes) atp.

  Tak to já jsem si nemohl sice zvyknout a byť používám iWork jen asi půl roku nebo rok, tak jsem plně spokojen. Když tomu přijde člověk na chuť, tak zjistí, že je to tisíckrát jednodušší než Office a…just works.. Dokonce i s Numbers nemám problém. Sice mi na začátku daly určité věci zabrat, ale je to v pohodě program… Nicméně mi přijde, že Numbers nejsou moc svižné…ale to může být problém u mě. :) A nějaký iPaint bych také uvítal.. nebo trošku rozšířit fce Preview.

Vložte vlastní komentář

celý text