Zavřít reklamu

Upřímně řečeno existují spolehlivější zdroje než Digitimes, ten má však velmi dobré informátory přímo ve fabrikách, ve kterých e vyrábí displeje pro velké množství elektronických zařízení včetně iPhonů a iPadů. Zatím co Digitimes začátkem roku tvrdil, že se Apple chystá v letošním roce představit iPhone s větším displejem, který však bude také levnější, nyní své tvrzení upravil a vsází pro změnu na dva nové 4″ iPhony, které přijdou na trh v letošním roce. Podle Digitimes nabídne Apple iPhone 5s a také novou, přepracovanou verzi iPhone 5, která bude skutečně levnější variantou iPhone 5s a její tělo bude plastové. Podle Digitimes se na větším iPhone stále pracuje, ovšem v letošním roce se jej zatím nedočkáme.

„Dříve se říkalo, že Apple vydá nový levnější iPhone s větším displejem ještě v letošním roce. Nyní však zdroje tvrdí, že Apple sice skutečně vyvíjí iPhone s větším displejem, ovšem v letošním roce se jej ještě nedočkáme. Jedna ze dvou verzí iPhone kterých se dočkáme v letošním roce nabídne plastové tělo a bude se jednat v podstatě o levnější variantu iPhone 5, vedle které Apple představí také iPhone 5s.“

Osobně si myslím že je toto nejpravděpodobnější scénář, který Apple v letošním roce nabídne. Informace Digitimes se navíc shodují s informacemi analytika Kua, které jsme přinesli v článku Apple představí iPhone 5s a přepracovaný iPhone 5 v plastové verzi s nižší cenou, podívejte se na předpokládanou konfiguraci!

iPhone 6

Související články

Dnes nejčtenější