Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    V Temle Run 1 jsem byl docela přeborník a hrával jsem ho dost často (hlavně na WC :-)) a po stažení 2ky jsem byl trochu zklamaný. Možná je to můj subjektivní pocit, ale zdá se mi, že u dvojky ustoupila plynulost pohybu líbivé grafice. Hrano na iPad 4 a iPhone 5 (obě zařízení bez JB). Zkoušel jsem vypnout všechny běžící aplikace, ale stále se mi zdá, že se hra občas zadrhává a nestíhá se překreslovat. Má někdo jiný podobné pocity?

    ako nedivte sa ked je to zadarmo, tiez som sa nechal zlakat, ale je to iba obycajna zlatanina bez pribehu a logiky to uz potom radsej investujte do MACHINARIUM, ALEBO THE ROOM, to su tie prave hry.

    2 X.X: trochu mícháš jablka a hrušky dohromady. TR2 byla normálně placená a hlavně její kouzlo je právě v té jednoduchosti, kdy máš na hraní pár minutek a nemáš čas řešit složitější a logické hádanky.. Vůbec v ní nejde o žádný příběh nebo logiku, ale čistě jen o postřeh a rychlé reakce. Machinarium je skvělá hra, ale typově úplně něco jiného, než TR2!

    re: Jarys Aha, tak potom to nie je nic pre mna a ak by nebola zadarmo ani ju nekupim, nechapem vyznam tychto hier ako aj ked s pistolkou behas a strielasan jedno kopyto.

Vložte vlastní komentář

celý text