Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Naznak appstoru pro apple tv ? S rostoucim podilem smart tv bych to videl jako logickej krok, malokdo si k smart tv koupi dalsi krabicku co pridava jen malo pouzivany fce navic a neumoznuje doinstalaci cehokoliv navic (jailbreak vynechme). Pevne doufam, ze podpora klavesnic bude soucasti vetsiho updatu s rozsirenim funkci, jinak je klavesnice u soucasny ATV uplne zbytecna.

    Já také doufám. Kéž by to naznačovalo brzký appstore na ATV. Což by byl v MMC zařízeních docela průlom. Televize by jen překlopily své aplikace s archivy na nové rozlišení ATV, což by nemuselo tak dlouho trvat. Vznikl by prostor pro nové on demand služby. A uplně nejlépe čtení dat z NASu. :) Stabilita, ergonomie ATV by pak uplně vyřadila ty androidí a linuxové zasekávací nedodělky ze hry. Kéž by.
    Ještě by mě také potěšilo, kdyby opravili Airplay u OSX, aby bylo možné odeslat video do ATV z Macu stejným způsobem ,jako to dělá iOS, tzn. jen samotné video a ne celou obrazovku a hlavně plynule.

    Boris – popravdě kdyby přišla možnost přidávat do ATV další aplikace z appstore, tak v podstatě zmizí pro JB důvod. Třeba na často požadované přehrávání z NAS aplikace pro iPad/iPhone existují dokonce zadarmo a podobně je to i s řadou další důvodů pro JB. Samozřejmě že pořád budou lidé, kteří to chtějí prolomit „z principu“, ale objektivní důvody se velmi zmenší.

Vložte vlastní komentář

celý text