Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Mám dotaz, mě píše při probuzení ze spánku že nebyla nalezena vaše preferovaná sít a dá mi to do nabídky seznam sítí k dispozici a mezi kterýma je i moje domácí síť a ked se podívám do nastavení tak ju mám v preferovaný, dělá mi to jenom u té jedné sítě páč ked sem došel s bookem ke bráchovy tak k jeho síti mi to připojí automaticky, je to ona avizovaná chyba viz článek, páč než sem presel na ML mi to nedělalo….druhá věc bude to řešit nějaká aktualizace či jediné řešení je postup ve článku díky za infošky :-)

    Dobrý den, problém jsem měl na MacBook Air stejný jako Choose. S přechodem na OS 10.8.2 mi to začalo blbnout. Ne a ne se připojit na domácí WI-FI. Zkoušel jsem návod dle článku – nevyšloto. Tak jsem začal „zkoušet“ něco změnit či nastavit v Předvolby pro síť a dole jsem šel do „Pokročilé“ a tam jsem smazal všechny sítě mimo domácí, na kterou se marně pokouším napojit…. A funguje to :-) Omlouvám se za ten popis, ale jsem pouhý uživatel, laik…

    Problém s připojením k WiFi mám pouze doma. Řešení však bylo jiné… Vzhledem k rozrůstajícím se WiFi sítím začíná být místy k nehnutí a ne všechny modemy (zdravím O2) a routery umožňují přístup do vyššího pásma. O zahlušené dolní pásmo se pak pere většina sítí a to se mému MB nelíbí (je zajímavé, že třeba telefonu to nevadí). Naštěstí v modemu je možnost nechat automaticky přehazovat kanály v dolním pásmu po určitém časovém intervalu. Nechal jsem tedy modem ať si jednou za 15 minut najde nějaké méně rušené pásmo a od té doby mám klid.

Vložte vlastní komentář

celý text