Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  No tak to je opravdu legrace testovat rychlost „osmi-bitového“ systémku Nokie a iOS 6 se všemi funkcemi, skvělé, že už vím, že když budu potřebovat volat hasiče Nokia se zapne dříve… Asi budu o těch 5vteřin v náskoku. Škoda jen že se pak nokia roztaví a to patrně se všemi těmi plasty dříve. ;-)
  Toto přeci není nic seriózního… :-)
  Možná jako trochu slabší vtip.

  njn ale možná mu to dojde… Sám iPhone 4S vlastním a je opravdu parádní mobil, ale občas si vzpomenu na svou starou NOKII :) to byly časy… :D

  Jarda: Ja mam obcas pocit, ze ja bych svuj barak neobhajoval tak jak nekdo mobil… mam pocit ze pro nekoho je ten mobil vrchol jeho zivota protoze tam ma napis iPhone. Ja nevim ja mam iPhone 4 protoze proste v dobe kdy clovek zarizuje rodinej dum, kupuje ho a plati vse tka je mu nejak jedno ze nema iPhone 5 a najednou vidi ze za cenu iPhone ma docela slusnej vysavac nebo periny do postele nebo tak neco.

  roman, ty máš dom?
  Ale nerieš to, niektorý ľudia radšej budú v byte s iPhone 5 a s najdrahším pivom, iný sa snažia, :-)
  Ale to som fakt nevedel, že ty radšej dom, ako najnovšie apple vychitávky, aj keď ja tiež apple mylujem a robím to isté.

  Přátelé pro ujištěnou…
  Jako vtip to taky beru, sám vlastním taky „“jen““ iP4 (mr.Zavřel) a jako urážku to neberu, nadruhou starnu jen netuším, zda li je to adekvátní sem dávat, ale NEberu to nějak vážně…

  Nakonec dal jsem tam smajlíka, to snad mluví za vše……. ;-) :D

Vložte vlastní komentář

celý text