Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    CO to je za nesmysl ? Jaká originální prodejna? Je to stejný shit jako iStyle atd..
    Až tu bude OFICIÁLNÍ APPLE RETAIL STORE budeme se mít o čem bavit..TAKOVÝCH KVALIT RETAILU nedosahuje žádný prodejce v ČR !! ..to co vím od mé rodiny…Dojde s iPhonem něco mu je..je v záruce? čidla vlhkosti ok? ..za 5 minut jí nesou nový ..žádných 30 dní záruka..žádný servis..výměna hned ..a ještě omluva…Samozřejmě případ od případu ..ale v Americe je to jiné ..Stejně bych tu 2 letou záruku zrušil..je to zbytečnost..Já osobně mobilní telefon měním 1x ročně..a zbytek? Když si koupím kvalitní věc jeden rok dostačuje..a stejně pokut v 2 roce půjdete reklamovat iPhone 4 a nebude na skladě tak vám automaticky za nějakou částku obvykle od 2 až do 6 tisíc.. nabídnou 4S nebo rovnou 5 ..

    V skutocnosti je to ZELOVOC. Original jablka, rozne odrody Jonatan, Golden Delicious, Granny Smith. Rozne prislusentsvo rebriky, prepravky, postreky. Ochutnavka presnidavek pocas celeho dna.

    Originání na ní není nic, jenom je první Apple prodejna s originálním zbožím v olomouci. Vsadím se že za to že to sem napsali dostalo Lsa zaplaceno :)

    Martin: To že ty něco měníš za rok neznamené, že i ostatní! V dnešní době, když schválně dělají krámy je blbost záruku snižovat!

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.