Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  A když už jsme u skrytých zlepšení: Často používám funkci „číst“ u iOS se sytezovaný hlas snaží rozpoznat jazyk a číst přímo v něm. U iOS5 četl anglická slova česky. Nyní čte anglicky.

  Kdo psal tento článek? Otevírat soubory v jiných aplikacích šlo už od verze iOS 4. Nové ikonkové menu má ale asi aspoň tu výhodu, že se tuto funkci objeví i redaktoři letem světem.

  Roman: ja to vnimam tak ze mi trochu chybi nektre veci, ktere u ostatnich clankju jsou. Napriklad jak danych funkcionalit docilit, popis ze neco tak funguje je fajn, ale mozna bych to rozvedl vice. Viz muj komentar vyse.

  Samozřejmě že otázka toho kdo psal článek byla spíše rečnická. Ten článek je ale prostě nešťastný. Jednak v nadpisu je řečeno že jde o funkci iOS 6 z čehož vyvozuji, že jde o funkci unikátní této verzi systému. Druhak je řečeno že jde o skrytou funkci což není pravda neboť její ikonky vás logicky musí praštit do očí. Dá se o tom samozřejmě polemizovat, ale řekněme, že funkce vypnutí sledování pro reklamní systémy je funkce skrytější. A že jsem tak perojativní… Pamatuji tu ještě článek o super nové funkci v novém iOS, že jistý redaktor tu objevil možnost přetáčet video v různých rychlostech. Tato funkce byla v iOS taky roky. Jsem samozřejmě rád že někdo o Applu píše, ale je lepší psát pravdu a akční nadpisy volit pouze v případě, že vím o čem píšu a znám to.

  Nikdo se přece nezlobí kvůli textu – ze někomu poradíte. Ale kvůli nadpisu, který s textem nekoresponduje- prostě žádnou skrytou funkci neodhaluje. V podstatě: Čtou Vás inteligentní lidé, nemusíte nás lákat jako čtenáře časopisu Aha!
  Díky.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.