Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Váhá někdo s koupi iPhone 5 kvůli tem problémum s WiFi.? Se problém odstraní aktualizaci ale ten HW problém asi ne. Nebo jsou to výjimky?

  Novozélandský Apple Store odstartoval prodej o půlnoci… BTW V 9 snad začaly prodávat kamenné obchody, ne? Apple Store to přece spustil o půlnoci…

  Pred hodinou jsem dorazil z prodejny vodafone v Ostrave. Po vybaleni je telefon v naprostem poradku. Funguje bezvadne a rychlost je naprosto uzasna, hlavne v nacitani webovych stranek, prepinani mezi aplikacemi. Parada.

  Jen pro upřesnění, jsem jeden z těch magorů (nadšenců) co si dnes v noci koupil iPhone 5 na Václaváku (byl jsem ve frontě na 4. místě) a tudíž vím, že se fronta tvořila již od cca 13:30, poslední známé pečlivě spočítané číslo čekajících vím, že bylo 160 cca kolem 23. hodiny a telefon se mi už updatuje z cloudu a všechno mi šlape jak má, žádný problém s wifi ani nic jiného. Co se týká oděru, tak mám bílej a byl v poho, ale kamarád si vybral černý, na prodejně si ho nechal rozbalit a byl lehce poškrábaný, takže si nechal rozbalit jinej a ten už byl v poho, tudíž poučení, telefon si nejdřív prohlédněte na kase, než s ním odejdete.

  Cesky Apple store uz funguje, je moznost si objednat. Ceny dle predpokladu 16.490 Kc, 18.990 Kc a 21.490 Kc. Termin doruceni 3-4 tydny.

  Ahoj,

  tak podle tech komentaru si nejsem jisty jestli je rozumne si objednavat i5 sice levneji, ale bez moznosti si jej nejdrive prohlednout…jak je mozne ze cerne verze byly poskrabane?!

  i.

  Objednával jsem kolem jedenáctý dopoledne a taky 3-4 týdny. Evidentně nemělo cenu čekat v noci na spuštění prodeje. To se apple.cz moc nevyznamenal…

  Takže neměli na skladě nic. Já objednal kolem 4. ráno 32 Gb black verzi. Nedělám si naděje, ale doufám, že nejaké kusy nákladní o nějakej ten týden dříve :)

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.