Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Pokud se nemýlím (a to se stává málo kdy… :))) Tak v iPhone5 není procesor A5, ale A6. A5 byla v iPhone 4S (jak už je správně uvedeno)…. opravte si to…

  @darko

  Iphone není android. K tomu si musíš připočíst náklady za vývoj OS, za to, že mají datacentra, náklady za iTunes store, daně.

  Tvůj pohled je krátkozraký a ryze provokativní.

  Nemůžeš srovnávat Androidy s Iphony, protože hodnota je jiná. Jde o update systému, který je garantovaný.

  Nemusíš měnit telefon po roce, protože ti výrobce nedodá update, můžeš updatovat hned, nemáš starosti s viry jako na androidu.

  Pracuju pro IT firmu v oblasti bezpečnosti a uniformní prostředí, že nemáš problémy s vpn klientem, máš řádově méně problémů.

  Tak jasně ..vyrobní cena 4S je nějakých 4500…Proto když si ji kdokoliv zničí dostane od Apple za cca 6 tácků nový phone..pořád na tom vydělají a pokryje jim to náklady..je to promyšlený ..

  Komentáře píši minimálně, ale nyní jej musím zhotovit, bych udělil pochvalu Romanovi za napsání komentáře, který je příčinou nevhodně hlasitého půlnočního smíchu. :)

  Jde o to, že samsung má řádově nižší náklady na vývoj a prodej telefonu a nové telefonu jsou řádově o pár korun nižší.

  Mrkněte na Samsung Galaxy S3. Přidaná hodnota je proti ostatním Androidům jen Hardware.

  No jasne.. ehm.. suciastky.. ale vyvynie sa to samo, software vlastne rastie na stromoch a nakoniec sa to cele spoji v telefon len vdaka kozmickemu ziareniu Astara Serana. Vobec na to niesu potreba ludia, nehorazne drahe masiny a miliony clovekohodin casu ktore samo treba zaplatit..

  @Darko

  píšeš že si nečekal jen natáhnutý iPhone, tak by mě zajímalo jestli si 5ku už vůbec měl v ruce?

  Měl jsem iP4, 4S, teď mám 5ku a vůbec nechápu lidi co píšou že je to jen vetší 4S, je větší, tenčí, lehčí, výkonnější a má lepší display

Vložte vlastní komentář

celý text