Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Me se teda ten iPhone 5 velice libi.. A fotak s displejem sou take pecka :) sluchatka sice nevypadaji nic moc ale hezky hrat takproc ne. nadoma mam sice lepsi sluchatka ale na ven kde nepotrebuju profesionalni sluchatka se hodit budou :) z tech starych me bolely usi

    No nic ide to dolu vodou s apple už sa dostali na úroveň najvysieho možného a teraz budú už len klesať a kto hovorí nie tak je riadne slepý a nevidí čo sa deje

    Tak to je v podstatě úspěch. Je pravda že i když nebylo vidět jakoby nic nového tak Apple využivá svůj HW i svým SW což ostatní moc neumí.

    sorry ale akcie jsou aktualne na AAPL: 669.79 ( +9.20 )… i behem predstaveni sem si teda nejakejch az extra vykyvu nevsimnul… Jinak Apple by si mel sakra ohlidat aby ty veci ne-leakovali! On ten design je nadhernej, ale problem je v tom, ze ten design byl vsude uz snad od uvedeni 4s, coz mozna zpusobilo to rozladeni nekterych lidi.

    ok! jako videl sem par shotu od reporteru co si s tim hraly na miste. Musim rict nadhera! Boze ta rychlost! Ten design, woow. Takhle do detailu udelanej iphone sem necekal!

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.