Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Tak na některé body v textu bych rád reagoval:

  ad 6: Problémy s displeji byly již u iPhone 3G a dále pak u iPhone 4

  ad 8: Může mi autor vysvětlit, od kdy ví akcionáři Applu více o připravovaných produktech firmy než ostatní?

  ad 9: Často se poslední dobou parafrázuje výrok TC ohledně zdvojnásobení snahy o skrývání nepředstavených produktů. Je pravda, že zvlášť s takřka každodenními úniky nějakých nových dílů/částí nového iPhonu, to zní paradoxně. Nicméně mám pocit, že si snad autor článku myslí, že by sám SJ, kdyby žil, hlídkoval ve Foxconnu a zabavoval foťáky. Je třeba si uvědomit, že se s každým novým produktem zvětšuje produkce kusů v první sérii, aby jich byl dostatek v den uvedení na trh. Možnost úniků se tedy neustále zvyšuje.

  Jinak bych ale pochválil autora za zajímavý nápad na článek. Nicméně podle mě je dobře, že TC nevede firmu jako jeho předchůdce, protože by to tak prostě nezvládal a firma by se nijak nevyvýjela kupředu. Toť můj názor.

  Hezký den vám všem

  skutecne smysluplne jsou jen body 7 a 8, zbytek vychazi asi umyslne pouze z okrajovych znalosti Steva. Nechci autora obvinovat ze se nechava unaset a nema vice informaci, ale at si projde historii apple i popsanou na techto strankach. Steve umel sam otocit o 180 stupnu, i za steva tady bylo spousta chyb a dokonce i vetsich uniku informaci a takto mohu pokracovat a pokracovat a pokracovat…

  Problemy se zarovnanim textu v CZ jsou vsude. Pri prijimani hovoru v iOS6 se texty do tlacitek temer nevejdou a pretekaji. V bete iOS6b3 byl AppStore v cestine a texty nesly diky prekryvani temer precist. Konecne i v ML pri pripojeni externiho disku (v dialogu o jeho pouziti jako TM) se slevaji tlacitka.

  11. apple sa od smrti steva nevie flexibilne prisposobit trhu, vydanie iphonu 4S bolo o rok a pol od iphonu 4

  12. posuvanie datumov noveho iphonu a ipadu na jesen, ked uz v zime bude konkurencia predstavovat nove mobily a nove technologie

  13. ios6 ma ovela menej noviniek ako ios 5, polovica noviniek z ios6 bude pouzitelna len v USA

  – siri nedokaze vyhladavat sportove vysledky,hodnotenie restauracii a info z europskeho kina

  – flyover pri mapach nebude mat mesta zo slovenska

  – passbook nepouzitelny na slovensku

  ios 5 pre mna nebol genialny ale priniesol icloud a reminders co som roky potreboval, ios 6 mi neprinesie naozaj nic, vsetko to zaujimave funguje len v usa

  O’malley: Neľúbil sa mu fakt, že je Siri stále v betaverzii – Koniec koncov vypadala len ako vylepšený Voice Control predstavený už na 3GS. Jobs (a aj ja) som si od nej predstavoval niečo plne funkčné, vďaka čomu by sa dali zisťovať údaje na internete, spúšťať aplikácie a prakticky ďalšie veci, ktoré prináša v iOS 6.

  Čo sa týka kalendára, tá chyba vzhľadu je aj na anglickej verzii.

  To že nechal Jobs plány do roku 2015 je pouze spekulace.

  1. Nesmysl, naopak i když Beta tak dobry tah Applu a opět přinesl něco nového. Ano u nás zatím k ničemu.
  2. iPhone má 3:2 fotografický formát. Dle mého ideál pro telefon, ale ani vyšší u tohoto zařizení používaného převážné na výšku až tak nevadí.Opět spekulace.
  3. Nikde jsem to nečetl. Pokud je to pravda, souhlas. Chyba.
  4. Boj s Androidem v podstatě běží cožpak to není vidět?
  5. Údajně smetl ze stolu… Deme tomu. Jobs je ale znám tím, že co mu připadalo na hovno včera druhý den oznámil jako nej nápad. Proč by po 5 letech nemohl změnit názor když i trh se změnil?
  6. Takže se podívejme na tu údajně zhoršenou kvalitu. iPhone 4 mě problém s anténou a to byloženě díky Jobsovy a jeho tvrdé palici a zaujetí pro design. Dnešní problémy s displeji nejsou Applu ale třetích výrobců za což si ručí výměnou. Mimochdem jak se to lepší? Problemy u Macbooku Retina?
  7. Souhlas
  8. Souhlas, ale k tomu by stejně došlo.
  9. Naprostý souhlas. Toto je asinejvětší problém. Tady se asi opravdu obraci v hrobě.
  10. Za design a grafiku nezodpovídá Ive, ale perfekcionista Forstall.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější