Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  len nech s toho iPodu Nano nespravie volake oNano vacsie lebo to by nebolo nano tak ako na niektorych renderoch ze vacsi display a podobne.… na ipad mini som veeelmi zvedavy

  Zdravim, mate tam preklep: Logo iPad mini včetně loga společnosti Apple bude vygravírováno na zadní straně iPodu (tu by malo byt asi Ipadu) :)

  Tahle věta mi přijde nesmyslná:
  „Logo iPad mini včetně loga společnosti Apple bude vygravírováno na zadní straně iPodu“. Proč by na iPodu byl iPad?

  Na Novinkách psali, že iPad mini bude stát 5000 Kč. Chápu, že je to nepodložená informace, ale existuje aspoň víc zdrojů téhle informace? A je to vůbec možné? :)

  Podle mě tam určitě bude bluetooth protože v iOS 6 je položka bluetooth sharing takže si myslím že zpráva která přijde na iPhone by se mohla objevit na hodinkách v podobě iPodu nano

  No s tou WiFi se mi to nějak nezdá, hlavně z hlediska spotřeby, samozřejmě očekávám, že přibudou nové funkce, to mě těší. Bluetooth by měl mít profi WiFi setinovou spotřebu, takže ten se mi jeví jako pravděpodobnější, ale tak uvidíme, s aktuálním iPodem jsem velmi spokojen, uvidíme co přinese nová generace. Používám převážně jako hodinky:)

  Já mám iPod na 6 generace a myslím že 16GB místa mi stačí.Ale WiFi bych uvítal,například na Face Time , i ten iCloud by se hodil.Ale zase bych chtěl vidět jak na tom bude baterka.

Vložte vlastní komentář

celý text