Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  To zase bude nejaky fejk, jako dlouhodobe trvajici fejky s vetsim displejem u iphonu a samotneho ipadu mini (uz se o techto vecech jako o hotovych vecech psalo v loni!)

  apple sa snaží iPod touch prezentovať ako nejakú hernú konzolu a myslím si, že je to správna cesta, lebo okrem prehrávania hudby sa iPod touch hodí najviac na hranie hier, viac ako iPhone (lebo ho môžete vybiť a stále si zavoláte). Preto si myslím, že apple pôjde pri iPode touch skôr smerom k nadupanejšiemu hardwareu a prispôsobí ho ( tvarovo, veľkosťou, alebo herným ovládaním) aspoň čiastočne na hranie hier.. preto pochybujem, že sa z neho bude apple bude snažiť spraviť fotoaparát … ale tak ja im do hláv nevidím, možno to je 3D kamera, ale ja si to zatial nemyslím

  S tím výkonem s Vámi nesouhlasím. iPhone 4 a iPod touch 4G jsou na tom výkonnostě stejně. Oba mají procesor Apple A4. Ano, co se týká zpracování a použitých materiálů, iPod prohrává na celé čáře. Použitý fotoaprát je děsný, záda se ihned poškrábou, display není IPS. Co by člověk také očekával za pár tisíc? Za tu cenu to nemá chybu, ale iPhone je přeci jen trošku někde jinde. A tahat iPod touch a mobil v kapse? Ne, to mi nedává smysl. Takže iPod touch je trochu zbytečný a nevadilo by mi kdyby s ním Apple již nepočítal a místo něj uvedl iPad Mini. Ale to jsem trochu odbočil.

  Odkazy na výsledky Geekbench:

  Apple iPhone 4: http://browser.primatelabs.com/geekbench2/search?utf8=✓&q=apple+iphone+4+apple+a4

  Apple iPod touch 4G: http://browser.primatelabs.com/geekbench2/search?utf8=✓&q=apple+ipod+touch+4+apple+a4

Vložte vlastní komentář

celý text