Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  LG ma všeobecne horšiu kvalitu displejov ako ostatni. Displej na MBA je kvalitnejši od Samsungu, displej na MBPR je kvalitnejši od Samsungu, displej na iPade 3gen je kvalitnejši od Samsungu, displej na iPhone 6gen bude pravdepodobne kvalitnejši od Sharpu.

  S týmto súhlasím, podobne je to aj na MBPR pri ktorých má Retina displej od LG veľkú tendenciu na tzv. ghosting. Ale aj tak s tým budúci zákazník nič nespraví, predsa keď si nové zariadenie kupuješ nevieš aký bude mať displej, pripomína mi to lotériu, buď budeš mať štastie alebo nie. A keď nie tak potom veľa štastia aby si nemal s nekvalitnejším displejom v budúcnosti problémy.

  LG nebo Samsung obojí je bída. U MBPr se u LG obrazovek objevuje ghosting a u Samsungu zase mrtvé pixely. Až to přestanou vyrábět ti, pro které je kopírování konkurence pocta, možná se to někam pohne.

  Tiež vidím ako najpriechodnejšiu alternatívu displeje od Sharpu, hlavne po kvalitatívnej stránke… Ťažko povedať či by ako jediná spoločnosť stíhala uspokojiť dopyt pri predaji iPhonu…

  Apple je ke kvalitě donutí i když to bude asi chvilku trvat a tím vznikne Samsungu větší konkurent. Momentálně je to nutná volba když si Samsung zahrává.

  Roman: nesplnil, iste ?, ja som uz niekde cital ze sharp bude robit displej pre iphone uz neviem kde lebo tych webov co o apple denne pozeram je dost, clovek sa pomaly strati v tych clankoch :D aj na par hodin :D

  Ja mam doma telku sharp ktora ma najlepsi obraz vdaka 4farbam na pixel ktore nema ani samsung ak nahodou uz nema a priatelka ma doma LG ktorej panel nie je mozne porovnat nie este hodnotit. neznasam LG od telky az po mobil vsetko laguje a je odporne (mne). je to ako s autom. mas postoj podla znacky a k applu mame dobry postoj pokial v nom nie je odflaknuty LG panel.

Vložte vlastní komentář

celý text