Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    S článkem souhlasím a moc se mi líbí politika firmy Apple, pokud jde o reklamace.. Já sám osobně preferuju displeje firmy Samsung.. A Zajímá mě, jestli jde nějak zjistit značku displeje na iPhone nebo iPadu..

    Jedno mi ale z člnku není jasné.. Když „Apple navíc mnohdy potřebuje skutečně specifické displeje a své nároky na kvalitu taktéž neustále zvyšuje“, tak proč „To znamená ,že se výrobcům nevyplatí investovat do výrobní linky a jejich zaměstnanců tolik financí, aby dokázali vyrobit dostatečný počet displejů pro všechny vyrobené kusy z dané řady“? Nějak si to nedokážu představit v praxi, nedává mi to logiku.. :( To Apple vydá nové požadavky, stávající výrobce se rozhodne, že je splňovat nebude, a že už nebude více investovat, pokračuje ve vyrábění displejů, které už nesplňují kvalitativní požadavky a Apple je sice dál nechává montovat do zařízení, ale najde si dalšího výrobce, který více investuje a splupracuje i s ním? :)

    Pokud jsem správně pochopil z běžných informací, Apple vyžaduje pro každou součástku minimálne dva nezávislé dodavatele. Je to nezbytný požadavek pro případ havárie atd. Tudíž je logické, že všechny displaye nemohou být stejné.

    Já VÍM , že apple si koupil několik farem a továren na výrobu SVÝCH součástek . firmy s androidem scéna nenávidím , black berry je 1000000000000000000000000000 . Lepší než samsung, nevím proč HTC nedá do Všech svých mobilů windows phone , kvůli tomu je lepší hodně dalších firem.to je Škoda

    Hodnocení : Apple 10/10 nokia 9/10 sony( ne kvůli mobilům ale kvůli VŠEMU ostatnímu 10/10) microsoft 9/10 black berry 7/10 , htc 4/10 ostatní kromě androida 2/10 všechny mobili s androidem 0/10

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.