Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Adapter samozrejme nebude soucasti baleni, bude se prodavat zvlast, aby se z toho vytriskalo co nejvice :).

  Jinak by me zajimalo, jestli je jack na spodni strane nejakou vyhodou? Ja bych ho radeji ponechal tam, kde je…

  3.5mm jack dole mi na jednu stranu přijde docela praktický. Protože, když poslouchám písničky a má iP v kapse u kalhot, a pak ho potřebuju vytáhnout (iPhone :)), tak člověk s ním pak ještě musí „šaškovat“ v ruce abych ho měl, tak jak potřebuje. Takhle by ho měl hned „připraven k použití“. Nevýhodu vidím u sebe v tom, že občas hraju, sleduju videa, adod. se sluchátkama a nabíječkou zároveň. Což se docela fajn drželo, když byl každý konektor na jedné straně. S oběma na spodní straně, už to nebude tak pohodlné…

  Diego: Nerikam ze tomu verim, ale urcity smysl to ma. Telefon zasouvam do kapsy horni stranou dolu. Je to prirozene vzhledem k tomu jak ho drzim v dlani. A pri vytahovani jej mam okamzite v idealni poloze. Proto je jack na spodni strane praktictejsi. Kabel jde rovnou smerem ven z kapsy.

  „Dostaneš vše“, tak to je síla.. já se docela divím, že k iphonu vůbec dávají síťovou nabíječku, když u ipodů musí uživatelům stačit usb kabel..

  Když může mít oba konektory iPod Touch od první generace, proč by to nemohly mít konečně i iPhony? Navíc by možná díky větším otvorům dole mohl být mikrofon pro zvuk lépe akusticky dosažitelný.

  Taky nechápu tenhle humbuk ohledně redukcí. K čemu by to bylo? Nabíječka i stojánek budou pravděpodobně součástí balení. A pokud stojánek ne, stejně by se musel koupit. Přídavné komponenty nikdy nebyl kompatibilní mezi jednotlivými novými řadami telefonů. 1, 2, 3, 4. Pokaždé bylo potřeba nový stojánek, novou dokinu a td. A kabel? No tak budu mít zvlášť kabel na iPhone a zvlášť kabel na iPad. Stejně to tak mám odjakživa, protože je potřebuji obvykle nabíjet ve stejnou dobu. Naprosto zbytečné šílenství.

Vložte vlastní komentář

celý text