Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Lidičky i redaktoři … jakou máte momentáně verzi systému?
  Popř. důvod přechodu?
  (SnowLeopard->Lion) Zvědavost,SSD, lepši graf. driver.

  Já jedu taky furt na 10.6.8 a možná bych i přešel na 10.8 … možná je to prasárna, ale asi si pak 10.8 stáhnu z netu a vyzkoušim přes bootcamp jestli to má cenu.

  Ja osobne bezim na 10.7.4 Lion a niesom spokojny. System bezi o tom potom ale zvysila sa jeho hlucnost pri chladeni. Ventilatory beuia castejsie. Musel som spravit upgrade RAM na 8GB lebo plazova lopticka bola kamaratka a bateria isla minimalne o 1 hodinu dolu. Dlho som vahal a prechadzal som vo verzii 10.7.2 kde som ocakaval lepsie vychytane veci. Potom som mu dal cas ze ci sa to nezlepsi a teraz som lenivy na to aby som robil downgrade. Hlavne ked je 10.8 za dverami.

  Po přečtení prvního komentáře mě napadlo, že by ste mohli udělat anketu jakej kdo ma system. Třeba od tigera po moutaina a u každyho by byli 2 možnosti. Např.
  – Lion – spokojen
  – Lion – Nespokojen
  – Lopard – spokojen
  – Leopard nespokojen
  atd. co vy na to? Anketa by byla pořád nahoře

  10.8 Mountain Lion (DP4, updated, b. 12A248) na SSD a MBP 15″ (2010)… Zatim bez problemu… Jedina nestandardni uprava bylo vnuceni podpory TRIM u SSD… Uvidime, co prinesou pristi dny a tydny… ;)

  Jedu na Lionu, 10.7.4. a do Mountaina určitě půjdu – jednak proto, že se mi líbí ty „tweaky“, vidina lepšího managementu baterie atd., a hlavně proto, že je up-to-date whore, mám nuktání mít všechno aktuální :D

  Ale vážně – myslím, že těch 5 stovek je jako nic (oproti Win, co stojí X tisích).

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.